Rokfestivālā «Neesi ķirsī, esi Pīlādzī!» līksmojas dienu un nakti 3

Vecumnieku novada Stelpes pagastā 29. un 30. jūlijā jau trešo gadu notikušo rokfestivālu «Neesi ķirsī, esi Pīlādzī!» portāla aptaujātie dalībnieki un apmeklētāji īsi raksturo tā – skaista un ērta vieta, augsta līmeņa tehniskais apskaņojums un apgaismojums, daudzveidīgs muzikālais piedāvājums, kārtība teritorijā un labvēlīga gaisotne.

«Patika viss,» vienprātīgi saka jaunieši no Vecumniekiem un Dobeles puses. Īpaši aizrāvusi grupu «Dzelzs vilks», «Double Faced Eels» un «Musiqq» uzstāšanās. «Pīlādzī» daudz domāts par papildu izklaidēm – izmēģināts gan brauciens ar kvadraciklu pa īstu mototrasi, gan pūšļa atrakcija dīķī un lēkšana augstumā, pārmaiņas pēc uzspēlējot volejbolu un nopeldoties. Enerģijas pieticis gan mūzikas baudīšanai, gan fiziskām nodarbēm.Vienīgā šī festivāla sāpe – apmeklētāju tika gaidīts vairāk. Vakaros placis pie lielās skatuves piepildījās, pēc aptuvenām aplēsēm uzņemot ap 300 cilvēku, taču galīgie skaitļi vēl tiek precizēti. Daži grupu pārstāvji uzskata, ka «Pīlādzim» būtu izdevīgāk festivālu rīkot vasaras sākumā, jo jūlijs un augusts ir pilni dažādiem svētkiem. Pāris lietpratēju iesaka rūpīgāk izsvērt uzaicināto grupu sarakstu, orientējoties uz vienotu stilu. Apmeklētāji gan pret snieguma daudzveidību neiebilst, taču labprāt uz Stelpes skatuves redzētu kādu zināmāku ārzemju grupu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Š.Holmss

Nu nevar sūdzēties, jo vasaras tagad ir piesātinātas ar ļoti daudziem pasākumiem

pirms 9 gadiem, 2011.08.01 09:02

arī pērn bija tas pats. un arī reizē ar vienu citu festu...

pirms 9 gadiem, 2011.08.01 00:32

es

Loģiski, ka tik maz cilvēku, jo tieši šais pašos datumos notika Latvijas lielākais rokfests "Zvērā." Tur gan par cilvēku skaitu nevarēja sūdzēties.

pirms 9 gadiem, 2011.07.31 23:22

Kultūra un izklaide