Sāks pārdot biļetes uz Bauskas Kantrimūzikas festivālu 3

No 1. jūnija būs iespēja iegādāties biļetes iepriekšpārdošanā uz Kantrifestivālu Bauskā, kurš notiks 9. un 10. jūlijā. Tā portālu informēja Latvijas Kantrimūzikas asociācijas prezidents Uldis Ozoliņš. Vienas dienas biļete maksāšot piecus latus, bet iepriekšpārdošanā uz divām dienām – astoņus latus.«Pozitīvā ziņa ir tā, ka festivāls notiks, neskatoties ne uz ko,» teic Latvijas Kantrimūzikas asociācijas komercdirektors Mārtiņš Ruža. Būs arī daži jauninājumi. Viens no tiem – tiks izveidota skatuve 10. jūlijā pilsētas centrā pie lielveikala «Rimi», kur uzstāsies festivāla grupas, kā arī līnijdejotāji, šo koncertu varēs vērot bez maksas.Piedalīsies arī publikas iecienītās vietējās grupas, uzstāsies arī «Dakota». U. Ozoliņam, tāpat kā citus gadus, ir izdevies sarunāt vairākas ārzemju grupas. Uzstāsies «Daniel T. Coates» no ASV un slovāku grupa «The Rowers». M. Ruža atzina, ka festivālā vēlas piedalīties daudzas ārzemju grupas, jo šeit patīkot, bet ne visām ir iespēja piedāvāt honorāru, kas viņus apmierinātu.Interneta mājaslapā countrymusic.lv ir atrodama informācija par Bauskas festivālu, kā arī raksts par visvairāk pelnošajām kantrimūzikas zvaigznēm pasaulē. Pirmajā desmitniekā esošie no 2009. gada jūnija līdz 2010. gada maijam ir nopelnījuši no 13 līdz 50 miljoniem dolāru. Var tikai apbrīnot festivāla organizatoru paveikto, kad izdodas slavenas pasaules kantrimūzikas zvaigznes atvest arī uz Bausku. «Biļešu servisa» tirgotās biļetes Bauskā būs iespējams iegādāties «Swedbank» filiālē Slimnīcas ielā 7, Bauskas pasta nodaļā Slimnīcas ielā 9a un degvielas uzpildes stacijā «Statoil» Zaļajā ielā 10.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

aga

Kā nesaprot? - grib izdzīvot, vairāk nopelnīt... Bet tad ne jau jāceļ cenas augšā, bet gan tieši pretēji - jālaiž lejā, tad būs vairāk cilvēku, un beigās arī vairāk nopelnīs!!!

pirms 10 gadiem, 2010.06.01 11:15

biļete

Uztaisam biļetes par 1 santīmu, kā Kinopunkts, tad gan publikas būs milzum daudz! Tas nekas, ka tad nebūs nevienas grupas uz skatuves! :))

pirms 10 gadiem, 2010.05.31 13:48

nav taka pa dārgu , pagājušajā jau bija krietni mazāk cilvēku un šogad būs vel mazāk!! Nolaidieties uz zemes!

pirms 10 gadiem, 2010.05.31 13:38

Kultūra un izklaide