Sveču gaismā skolēni runā dzeju 3

Bauskas pilsētas vakarskolā notika dzejniecei Austrai Skujiņai veltīta bibliotekārā stunda, informē skolas bibliotēkas vadītāja Lūcija Smiltiņa. Šogad aprit 100 gadu kopš dzejnieces dzimšanas.Sveču gaismā 11. un 12. klašu audzēkņi klausījās latviešu valodas skolotājas Staņislavas Bērziņas stāstījumu par dzejnieces dzīvi, iekšējām pretrunām un romantisko dzeju. Pēc tam Austras Skujiņas vārsmas lasīja jaunieši. Fonā skanēja melodijas, kam izmantoti viņas dzejoļu teksti. Pēc sarīkojuma skolotājas Edītes Birkvaldes audzēkņi savas izjūtas un spriedumus par Austras Skujiņas dzeju atspoguļoja esejās.Lūcija Smiltiņa uzsver, ka bibliotekārās stundas vakarskolā ir bieži izmantota darba forma. Vidusskolēni jau iepriekš ir piedalījušies Ārijai Elksnei un Zentai Mauriņai veltītās pēcpusdienās.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

labais

Tas ir ļoti jauki, ka jauniešiem ir iespēja būt dvēseles stundās. Austras Skujiņas dzeja ir cerību, ilgu un nepiepildītu sapņu pilna. Tāds arī mūsu laiks. LIELISKI!

pirms 12 gadiem, 2009.02.14 22:29

Malači, vakarnieki! Turieties. neļaujiet savu skolu izpstīt! Ja tomēr jāpārceļas, tad, lai jums ir labākas telpas un labāka vide mācībām!

pirms 12 gadiem, 2009.02.10 08:19

Kultūra un izklaide