Svētku diena rajona koriem 3

Bauskas rajona koru skate vakar, 19. aprīlī, notika pilsētas Tautas namā. Tajā piedalījās jauktie kori «Mežotne», «Kamarde», «Iecava», «Mēmele», «Maldugunis», «Dzīle», «Četri vēji», «Grenctāle», sieviešu koris «Skalve» un pilsētas 1. vidusskolas jauniešu koris. Katrs sastāvs bija izvēlējies trīs dziesmas no sava repertuāra.Vienu vajadzēja izpildīt bez pavadījuma. Lai gan piedalīšanās skatē bija brīvprātīga, sniegumu arī šoreiz vērtēja diriģentu žūrija, sastāviem piešķirot pirmo un otro meistarības pakāpi. Klausītāju vidū bija arī dažu pašvaldību priekšsēdētāji, pagastu kultūras darba organizatori, rajona tautas un kultūras namu vadītāji.«Esmu gandarīta, ka skatē piedalās visi rajona kori, izņemot senioru sastāvu «Sarma». Pēc pagājušā gada Dziesmu un deju svētkiem daudzi bažījās, ka dalībnieku entuziasms varētu apsīkt, bet, par laimi, tas nav noticis. Kori joprojām aktīvi iesaistās rajona koncertdzīvē, papildina repertuāru ar interesantiem mūsdienu autoru skaņdarbiem un tiecas pēc izpildījuma kvalitātes augstiem standartiem,» spriež kultūras eksperte Ineta Pilverte.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

KI

Vai tiešām kultūras eksperte nebija informēta!?!Jeb arī- tika pateikts, bet netika publiskots? Koris"Sarma" nepiedalījās rajona koru skatē, jo 4.aprīlī piedalījās senjoru koru koncertā- skatē VEF Kultūras pilī.(Bet šis rakstiņš "BDz" paliks vēsturei.Krīze valstī arī ir tikai šādas vienaldzības un neieinteresētības dēļ.)

pirms 12 gadiem, 2009.04.20 10:28

...

Vai pajautājāt, kāpēc ''Sarma'' nepiedalījās rajona koru skatē? Atkal neesat informēti?!!Ja reiz raksta, tad vajag izteikties līdz galam.

pirms 12 gadiem, 2009.04.20 08:47

Kultūra un izklaide