Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzstādīs novada galveno egli 6

SIA «Vides serviss» strādnieki rīt, 30. novembrī, dosies uz mežu izvēlēties Bauskas novada centrālo Ziemassvētku egli. To paredzēts svinīgi iedegt pirms otrās Adventes – sestdien, 4. decembrī. SIA «Vides serviss» labiekārtošanas nodaļas vadītājs Vladimirs Karpičs stāstīja, ka svētku zaļā rota tiks meklēta Dāviņu pusē. Pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Mičulis piebilst, ka mūspusē nav tādu tradīciju kā galvaspilsētā, kur ar lielu pompozitāti galveno egli izvēlas pilsētas mērs. Tradicionāli egle dižosies pilsētas Rātslaukumā. «Egles montāža plānota trešdien un ceturtdien. Kā jau ierasts, veidosim kompozīciju – centrā būs lielais koks, bet apkārt metāla konstrukcijās ievietosim mazas eglītes,» stāsta V. Karpičs.Līdzās pierastajiem rotājumiem un spuldzīšu virtenēm meža skaistuli pušķos arī eņģeļi, kas tapuši, sadarbojoties ar Bauskas bērnu un jauniešu centru. «Eņģeļi ir vieni no raksturīgākajiem Ziemassvētku simboliem. Tie izstaro mieru un gaišumu, kas mums visiem tik ļoti nepieciešams gada tumšākajā laikā. Mūsu pašvaldība arī atsaukusies labestības akcijai «Eņģeļi pār Latviju», kas rīkota, lai palīdzētu bērniem, kurus skārušas smagas slimības,» atklāja pilsētas tautas nama direktore Ilva Vansoviča. Bauskas novada mazos un lielos iedzīvotājus I. Vansoviča aicina 4. decembrī plkst. 15 uz svinīgo pasākumu Bauskas Rātslaukumā. Tur kopā ar pilsētas galveno rūķi, ruksīti Rosīgo un suņuku Drosmīgo tiks iedegta novada lielākā egle.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Aivars

Baušķenieki un pilsētas viesi. Jauna ekspozīcija Rātslaukumā.
Egle ir uzstādīta.
Žogs ap to.
Žogs ap Rātsnama atliekām un bedrēm ap to.
Priecīgus Ziemsvētkus!

pirms 9 gadiem, 2010.12.02 15:00

Māte

Pilsētas pārvalde zina kas ir zemes īpašnieks Uzvaras un Pionieru ielas krustojumā. Bijušā dīķa vietā egli uzstādīt varētu arī lielveikali kā savu dāvanu pilsētai. PAr to ka mēs viņus paciešam.

pirms 9 gadiem, 2010.11.30 10:42

ome

Kas vainas Rātslaukumam....ak tā ??? drupas... Visu cieņu...tas būs pat ļoti interesanti... vēsture ar gada miju kopā...man patiks:)))

pirms 9 gadiem, 2010.11.29 15:43

egle-eglei

Kur ir Jūsu īpašums????Tiešam varbūt var sarunāt:))))

pirms 9 gadiem, 2010.11.29 15:40

eglei

Jūsu izvēlētā vieta eglei ir lieliska! Varbūt, egles uzstādītāji neatstās bez ievērības šo priekšlikumu.

pirms 9 gadiem, 2010.11.29 14:17

Egle

Tiešām Rātslaukumā, blakus Rātsnama drupām?
Vai nevarēja sarunāt ar zemes īpašnieku un likt egli zālienā starp lielveikaliem un pilsētas pārvaldi?

pirms 9 gadiem, 2010.11.29 12:46

Kultūra un izklaide