Aicina balsot par labākajiem sociālajiem darbiniekiem 2017.gadā 5

Labklājības ministrija (LM) līdz 15.februārim izsludinājusi konkursu “Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2017”, informēja ministrijas pārstāvis Egils Zariņš.

Konkursa mērķis ir apzināt un pateikt paldies sociālajiem darbiniekiem Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā un popularizē sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

Pretendenti tiek izvirzīti un vērtēti tādās nominācijās kā “Labākais iedzīvotāju izvirzītais sociālā dienesta sociālais darbinieks Latvijā”, “Labākais iedzīvotāju izvirzītais nevalstiskā sektora sociālais darbinieks Latvijā”, “Labākais darba devēja izvirzītais sociālās institūcijas vadītājs Latvijā” un “Labākais darba devēja izvirzītais sociālais darbinieks Latvijā”.

Kandidāts, ar vislielāko punktu skaitu, neatkarīgi no nominācijas tiek nominēts par Labāko sociālo darbinieku Latvijā 2017.gadā.

Zariņš uzsver, ka kandidāts, kura praksi un zināšanas anketas aizpildītājs novērtējis piešķirot katrā anketas jautājumā un anketas summā maksimālo punktu skaitu, netiks vērtēts, jo, iespējams, novērtējot ar maksimālo punktu skaitu visās jautājumu kategorijās, anketas iesniedzējs nav bijis objektīvs, neskatoties uz pieņēmumu, ka katrs pieteikuma iesniedzējs ir labticīgs tās aizpildīšanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

drīzāk

negodprātīgi, neprofesionāli un aktīvi savās interesēs!

pirms 2 gadiem, 2018.02.06 23:27

Kricalo

Tik skatas pa sevi, tada ka Kricalo, visu velk meitas pamestajiem bērneliem.

pirms 2 gadiem, 2018.02.07 10:23

jautajums

Kas tā tāda?

pirms 2 gadiem, 2018.02.07 11:12

medaļa

visvis...labākā ir Bārbelē! Vienkārši "izcili laba"! Tas, ka bērnus izņem no ģimenes, tas, ka bērnus sūta internātskolās ir šīs "ļoti izcilās soc. darbinieces" ļoti "teicamais darbs". Viņa ļoti lielu rūpi tur par vientuļajiem cilvēkiem. Šī ir "visvisvisizcilākā"!

pirms 2 gadiem, 2018.02.07 16:48

to medaļa

Tais laukos ja pārbaudītu, tad uzietu ne pa jokam "interesantu" informāciju. Kur var balsot par negodprātīgāko sociālo darbinieci?

pirms 2 gadiem, 2018.02.07 23:56

Latvijā un pasaulē