Aicina parakstīties, lai atjaunotu iespēju rīkot tautas nobalsošanas

Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) pārraudzībā notiek Satversmē paredzēta likumdošanas procedūra – vēlētāju rosināta likumprojekta parakstīšana iesniegšanai Saeimā, informē biedrība «Atvērtās pārvaldības partnerība Latvijā».

Vēlētāji rosina parakstīties par likumu par 2012.gada 8.novembra likuma «Grozījumi likumā «Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu»» atcelšanu (parakstāmais likums atjauno iespēju rīkot tautas nobalsošanas).

Kā informē cvk.lv, parakstu vākšanas vietas Bauskas novadā ir pagastu pārvaldēs un Bauskas novada domē - dzīvesvietas deklarēšanas iestādē pie iedzīvotāju reģistrēšanas un dzīvokļu lietu speciālistes Sandras Kazākas, kā arī Bāriņtiesā pie Aijas Rudzītes. Iecavā iespējams parakstīties novada Bāriņtiesā, Rundāles novadā – pagastu pārvaldēs, pašvaldības kancelejā, Vecumnieku novadā – Kurmenes, Stelpes un Skaistkalnes pagasta pārvaldēs, kā arī Vecumnieku novada dzimtsarakstu nodaļā.
Parakstīties iespējams arī elektroniski – valsts portālā www.latvija.lv/pv.>

Jāsavāc 155224 paraksti. Līdz šim portālā www.latvija.lv/pv par iespējas atjaunošanu rīkot tautas nobalsošanas savākti 1764 paraksti, liecina informācija CVK mājaslapā.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē