Aicina piedalīties Skolotāju dienai veltītā tiešsaistes zibakcijā

Gaidot Skolotāju dienu oktobra sākumā, iedzīvotājus no 1.oktobra līdz 6.oktobrim aicina piedalīties zibakcijā «Aiz katra no mums ir skolotājs. Pastāsti par savējo», lai kopīgi mudinātu novērtēt pedagogu profesijas nozīmi, portālu informēja Latvijas Universitātes (LU) pārstāve Kitija Balcare.

Tiešsaistes zibakcijā ikviens mudināts dalīties sociālos tīklos ar fotogrāfiju, kur redzams kopā ar savas dzīves svarīgāko skolotāju, pavēstot, kā šis skolotājs ir mainījis šī skolēna dzīvi.

«Aiz katra no mums ir kāds skolotājs, kuram ir īpaša loma mūsu dzīvē. Lai mudinātu novērtēt skolotāja kā profesijas nozīmi ikviena cilvēka dzīvē, aicinām pateikt paldies savas dzīves svarīgākajiem skolotājiem,» zibakcijā rosina iesaistīties jaunveidotās otrā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmas «Skolotājs» veidotāja un vadītāja Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes asociētā profesore Ieva Margeviča-Grinberga.

Lai piedalītos Skolotāju dienas zibakcijā, jānofotografējas ar savu skolotāju, saņemot viņa piekrišanu, vai savā  fotoarhīvā jāatrod jau iepriekš uzņemta fotogrāfija no saviem skolas vai studiju laikiem. Šo fotogrāfiju kopā ar īsu piebildi, kā šis skolotājs mainījis jūsu kā skolēna dzīvi, laika posmā no 1. oktobra līdz 6. oktobrim jāpublicē savos sociālos tīklos, pievienojot tēmturus #superskolotājs #pastāstiparsavējo. Pēc Skolotāju dienas spilgtākie fotomirkļi tiks apkopoti “Facebook” lapā @superskolotajiem, ļaujot ikvienam iepazīt skolotājus, kas kādam mainījuši dzīvi, vienotā fotogalerijā.

K. Balcere atgādināja, ka pasaules skolotāju diena ir starptautiski atzīmējama diena, kas Latvijā tiek atzīmēta oktobra pirmajā svētdienā.


Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē