Aicina pieteikties konkursam «Šodien laukos»

Konkurss skolēniem «Šodien laukos» ir klāt un līdz aprīļa beigām gaida klašu vai individuālus pieteikumus dalībai tajā. Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) jau ceturto gadu mudina skolēnus izzināt un izprast norises laukos, lai veicinātu jauniešu palikšanu reģionos, informē Ilze Rūtenberga-Bērziņa, LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja.

Konkurss no aprīļa līdz septembrim norisināsies sociālo tīklu vietnēs www.facebook.com/sodienlaukos un www.draugiem.lv/sodienlaukos. No aprīļa līdz septembrim kopumā tiks izsludināti seši konkursa lielie uzdevumi lauksaimniecībā, zivsaimniecībā un mežsaimniecībā. Aprīļa pirmā lielā tēma būs «Sēj un stādi!».

Konkursā var piedalīties 6. – 9. klašu kolektīvi vai individuāli dalībnieki vecumā no 12 līdz 16 gadiem. Dalībai konkursā līdz aprīļa beigām kā individuālajiem, tā kolektīvu dalībniekiem uz konkursa e-pastu (sodienlaukos@llkc.lv) jāiesūta aizpildīta pieteikuma anketa. Tā atrodama konkursa sociālo tīklu lapās vai mājaslapas www.laukutikls.lv sadaļā «Uzņēmējdarbība/Skolām».

Konkursam var pieteikties visu tā norises laiku, pieteikuma anketas sūtot kopā ar paveiktajiem uzdevumiem.

Konkursa ikmēneša uzvarētājus paziņos sociālo tīklu lapās, galvenos uzvarētājus – līdz 2019. gada 30. septembrim. Konkursa trīs labākie dalībnieki gada beigās saņems balvas: startējot individuāli – planšetdatoru (kopā trīs gabali), startējot klasē/kolektīvā – ekskursiju 1000 eiro vērtībā. Būs arī veicināšanas balvas otrās un trešās vietas ieguvējiem 100 eiro vērtībā katram, atklāj Ilze Rūtenberga-Bērziņa.

LLKC pārstāve atgādina, ka 2018. gada konkursā galveno balvu saņēma Priekuļu vidusskolas 8.a klase, bet individuālajā vērtējumā – Malienas skolniece Evelīna Āboliņa. Konkursā kopumā piedalījās 30 klases/kolektīvi ar 374 dalībniekiem, kā arī 60 individuālie dalībnieki.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē