Aicina pieteikties pretterorisma vienībā «OMEGA» 15

«Notici sev un savām spējām!» aicina Valsts policijas pretterorisma vienības «OMEGA» kaujinieki, jo šajā svētku nedēļā tiek izsludināta jaunā pretendentu rekrutēšana. Pieteikties gan varot visu laiku, bet īpaši svētku nedēļā tas tiek akcentēts. Šī ir iespēja apņēmīgākajiem un motivētākajiem nokļūt soli tuvāk mērķim – dinamiskam un interesantam darbam, profesionālam, uzticamam un saliedētam kolektīvam, kas rūpējas par Latvijas valsts un iedzīvotāju drošību, informē Diāna Lūkina, Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste.


Valsts policijas pretterorisma vienība «OMEGA» aicina pieteikties tos interesentus, kuri ir nolēmuši un grib nokļūt vienības sastāvā. Pretterorisma vienībā «OMEGA» ir amatpersonas ar atšķirīgu iepriekšējo profesionālo pieredzi, taču viņiem visiem ir viens mērķis – būt vienam no «OMEGAS» zobratiem, lai veiktu lielus un svarīgus darbus Latvijas drošības labā.

Pretendentiem nav jābūt «sporta meistariem» vai spēkavīriem, taču jābūt motivētiem un jāvēlas ieguldīt darbu, lai sasniegtu mērķi.


Lai parādītu savas spējas vienībā, jābūt vismaz pirmā līmeņa augstākajai izglītībai, domātspējīgiem un ar vēlmi nepārtraukti pilnveidoties. Iespējams, kāds vēlas mainīt karjeru, turklāt «OMEGĀ» atalgojums ir motivējošs. Pieteikties var jebkurš interesents no 18 līdz 40 gadu vecumam, nedrīkst būt krimināli sodīts, precizē D. Lūkina. Speciālu sagatavošanas kursu gan nebūšot. Vispirms tiks izvērtēti CV, izglītība, tad būšot medicīniskā komisija, pēc tam atlase. Ko tajā darīs, smalkāk nedrīkstot izpaust, jo potenciālajiem vienības dalībniekiem jābūt gataviem dažādu fizisko un emocionālo spēju pārbaudei, stresam, negaidītiem momentiem. «OMEGAS» kaujinieki pauž, ka īpaši noderīgi un gaidīti varētu būt tie puiši, vīrieši, kas ikdienā bijuši saistīti ar lauku darbiem, viņi protot domāt, rokas viņiem ir pareizajā vietā, prot visu ko salabot, turklāt ir fiziski spēcīgi. Svarīga ir attieksme – nedrīkst padoties pie pirmajām grūtībām. Fiziskā sagatavotība tiek prasīta augstā līmenī. Svarīgas ir arī citas īpašības – stresa noturība, loģiskā domāšana, spēja iegaumēt un atcerēties, spēja koncentrēties un savākties, uzmanības noturēšana un tās pārslēgšanas ātrums, disciplīna un spēja pārvarēt bailes.

Pieteikumu un CV jāsūta uz e-pasta adresi: omega13@vp.gov.lv, tā iespējams nokļūt soli tuvāk savam mērķim – dinamiskam un interesantam darbam, rūpēm par Latvijas valsts un iedzīvotāju drošību.


«OMEGA» ir speciāli organizēta, apmācīta un ekipēta Valsts policijas pretterorisma vienība, kura risina sevišķi paaugstinātas bīstamības uzdevumus. Paši omegieši dienestu vienībā raksturo kā dinamisku, aizraujošu un interesantu, kas sniedz unikālu iespēju nepārtraukti mācīties un attīstīties ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. Primāri ikviens vienības kaujinieks tiek sagatavots trieciennieka funkciju veikšanai, taču turpmākajā dienestā ir iespēja sevi realizēt plašā specializāciju klāstā atkarībā no individuālajām spējām un talantiem.


Atlases process un mācību posms ir interesants un jauniem iespaidiem bagāts. Par Valsts policijas pretterorisma vienības «OMEGA» iepriekšējo atlasi, vienības pretendentu iespaidiem un rakstura iezīmēm, kas nepieciešamas «OMEGA» kandidātiem vairāk var lasīt rakstā «Aizkadrā: vienībā «OMEGA» «ģimenē» nokļūst motivētākie»: https://www.facebook.com/notes/valsts-policija/aizkadr%C4%81-vien%C4%ABbas-omega-%C4%A3imen%C4%93-nok%C4%BC%C5%ABst-motiv%C4%93t%C4%81kie/2169945786434648/*Videoklipu veidoja režisors un video mākslinieks Edgars Trankalis, video tapis sadarbībā ar Bauskas novada domi. Kā noskaidroja «Bauskas Dzīve», Bauskas novadā filmēšana notikusi nesen, videoklipā darbojas īsti kaujinieki, bet notikums ir inscenējums.


Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē