Aicina uz grandiozu Jāņu ieskandināšanas pasākumu Jelgavā

«Vasaras saulgriežos, kad diena ir visgarākā un nakts – visīsākā, pa dienu ir ļoti daudz jāizdara – jāsien siers, jāsarūpē alus, jāuzpin vainagi. Bet nakts ir paredzēta priekam – tad tiekamies ar draugiem, ļaujamies sarunām, dziesmām, dejām un labai mūzikai. Lai arī šī ir īsākā nakts, tā paliek atmiņā uz visu gadu,» vērtē režisore Dita Torstere-Stepīte, aicinot apmeklēt TV3 Jāņu ieskandināšanas pasākumu «Gada īsākā nakts», kas notiks 22. jūnijā Jelgavā, Pasta salā pulksten 20.

Koncertā piedalīsies dūdu un bungu grupa «Auļi», grupas «Double Faced Eeels», «DaGamba», «Framest», «Triānas parks», «Laime pilnīga», «COLT», «Dziļi violets», «Franco Franco», kā arī solisti Atis Ieviņš, Dināra Rudāne, Jānis Aišpurs, Elza Rozentāle un citi mākslinieki. Vakaru vadīs TV personība Jana Duļevska un radio «Star FM» ētera balss Jānis Romanovskis.

«Ir tāds ticējums: kas ar mums nesadancos un nesadziedāsies 22. jūnija vakarā Jelgavā, to visu vasaru un arī ziemā kodīs odi. Tātad – tiekamies Jelgavā!» aicina J.Duļevska. Savukārt J.Romanovskis norāda: dziesmas spēks un gada īsākās nakts maģiskums šajā svētku pasākumā uzlādēs ikvienu apmeklētāju.

Turklāt varot neuztraukties par laika apstākļiem – pat ja šajā naktī līs, klausītāji koncertu varēs baudīt sausumā, jo jaunajā brīvdabas koncertzālē «Mītava» arī virs skatītāju vietām ir jumts.

Biļetes uz koncertu var iegādāties «Biļešu Paradīzes» kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē