Apbalvos konkursa "Latvijas Būvniecības gada balvas 2017" laureātus

Šodien svinīgā ceremonijā tiks apbalvoti konkursa "Latvijas Būvniecības gada balva 2017" laureāti, informēja konkursa organizatori.

Konkursa laureātu apbalvošana notiks plkst.18.30 VEF Kultūras pilī, Ropažu ielā 2.

Konkurss šogad saņēma 114 pieteikumus, kas pārstāv visdažādāko būvju tipoloģiju un aptver visu Latvijas teritoriju - Rīga, Liepāja, Valmiera, Sigulda, Gauja, Ventspils, Krāslava, Bauska, Ape, Kuldīga, Jūrmala, Krimūna, Pāvilosta, Pļaviņas, Ogre, Cēsis, Ķeipene, Skrunda, Viļaka, Babīte, Mazmežotnes, Murjāņi, Āraiši, Preiļi, kā arī ārvalstis - Zviedriju un Lietuvu. Konkursā ir pieteikti gan lieli un mazi objekti, gan tajā piedalās lieli, vidēji un mazi būvniecības uzņēmumi, kuriem ir nozīmīgi nozares sasniegumi.

Konkursam pieteiktās skolas un viesnīcas, betona un koka tilti, lielas sabiedriskas ēkas un privātmājas, daudzdzīvokļu ēkas un infrastruktūras risinājumi, sporta laukumi, lidostas skrejceļš un bērnudārzi, sporta centri, peldbaseini, koka ēkas un publiskās ārtelpas objekti, ražotnes un muzeju ēkas, pilis un ārstniecības iestādes tiks apbalvotas 10 nominācijās un katra no tām iegūs trīs godalgotas vietas.

Divi konkursam pieteikti objekti saņems konkursa "Grand Prix" balvas.

Apbalvošanā piedalīsies valsts institūciju un pašvaldību pārstāvji, diplomāti, lielu uzņēmumu vadītāji, būvnieki, nekustamo īpašumu attīstītāji, arhitekti un viesi no visas Latvijas.

Konkursu "Latvijas Būvniecības gada balva 2017" organizē biedrība "Building Design and Construction Council" sadarbībā ar Rīgas domes Īpašuma departamentu, Ekonomikas ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Latvijas Darba devēju konfederāciju, biedrību "Zaļās mājas", Valsts kultūras pieminekļu un aizsardzības inspekciju, aģentūru "Live Rīga".

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē