Apgrūtināti braukšanas apstākļi Latvijā, arī uz Bauskas šosejas

Šorīt sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem Latvijas centrālajā daļā, Vidzemē un Latgalē, aģentūru LETA informēja valsts SIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Sniegotos un slidenos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem, lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistīta 91 "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienība.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir uz Siguldas šosejas posmā no Līgatnes līdz Raunas pagriezienam un posmā no Virešiem līdz Veclaicenei, Valmieras šosejas posmā no Braslas tilta līdz Strenčiem, Rīgas apvedceļa Salaspils-Babīte, visā posmā, uz Daugavpils šosejas posmā no Saulkalnes līdz Izvaldai, Bauskas šosejas visā posmā, Jelgavas šosejas visā posmā, Liepājas šosejas posmā no Rīgas līdz Anneniekiem, Ventspils šosejas posmā no Rīgas līdz Kūdrai, Jēkabpils - Terehova šosejas posmā no Jēkabpils līdz Stolbovkai, Rēzeknes šosejas visā posmā, Daugavpils apvedceļa visā posmā, Rēzeknes apvedceļa visā posmā un Tīnūži-Koknese šosejas, visā posmā.

Apmierinoša braukšana šajā rītā ir uz reģionālajiem autoceļiem Krāslavas, Kuldīgas, Limbažu, Ludzas, Madonas, Saldus, Talsu, Valkas un Ventspils apkaimē.

LVC šādos laika apstākļos aicina autobraucējus būt īpaši piesardzīgiem, ieturēt lielāku distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, neveikt straujus manevrus, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.


Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē