Apgrūtināti braukšanas apstākļi pa Bauskas šoseju visa maršruta garumā 4

Šorīt visā Latvijas teritorijā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, aģentūru LETA informēja "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Šorīt apgrūtināta braukšana ir pa Tallinas šoseju visa maršruta garumā, pa Vidzemes šoseju visa maršruta garumā, pa Valmieras šoseju visa maršruta garumā, pa Rīgas apvedceļu, pa Daugavpils šoseju visa maršruta garumā, pa Tīnūžu - Kokneses šoseju, pa Rēzeknes šoseju no Jēkabpils līdz Stolbovkai, pa Grebņevas - Medumu šoseju, kā arī pa Daugavpils un Rēzeknes apvedceļiem.

Tāpat apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa Bauskas un Jelgavas šosejām visa maršruta garumā, pa Liepājas šoseju no Rīgas līdz Anneniekiem un pa Ventspils šoseju no Rīgas līdz Usmai.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā valsts teritorijā, izņemot Saldus un Ludzas apkārtnes.

Slidenos un sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 189 "Latvijas autoceļu uzturētāja" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Šādos laika apstākļos LVC aicina autobraucējus būt īpaši piesardzīgiem, ieturēt lielāku distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, neveikt straujus manevrus, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

kārlītis

Šorīt visā Latvijas teritorijā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem mūsu nemākulības, nolaidības un slinkuma dēļ, LETA informēja LVC.

pirms 5 mēnešiem, 2021.02.01 15:16

Latvijā un pasaulē