Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz Bauskas šosejas posmā no Iecavas līdz Grenctālei

Apledojums šorīt vietām apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem Zemgalē un Kurzemē, aģentūru LETA informēja "Latvijas valsts ceļi".

Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem, lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistīta 75 "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir uz Bauskas šosejas posmā no Iecavas līdz Grenctālei, Jelgavas šosejas posmā no Jelgavas līdz Meitenei, Liepājas šosejas posmos no Kalnciema līdz Apšupes krustojumam un no Anneniekiem līdz Grobiņai.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Bauskas, Jelgavas, Dobeles, Kuldīgas, Liepājas, Saldus, Talsu un Tukuma apkaimē.

"Latvijas valsts ceļi" atgādina, ka autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot piesardzīgu distanci. Uz ceļiem var veidoties tā saucamais melnais ledus, kas ir neredzams, un autovadītājs to sajūt tikai sākot veikt manevrus ar mašīnu - bremzējot, manevrējot ar stūri un pedāļiem.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē