Atis Slakteris pārvēlēts Latvijas Ūdens motosporta federācijas prezidenta amatā 6

Latvijas Ūdens motosporta federāciju (LUMSF) arī nākamos četrus gadus vadīs Atis Slakteris, kurš otrdien biedru pilnsapulcē saņēma vienbalsīgu atbalstu, aģentūru LETA informēja LUMSF.

Bijušais Latvijas finanšu, aizsardzības un zemkopības ministrs Slakteris LUMSF vadītāja amatā ievēlēts trešo reizi. Tikmēr par viceprezidentu ievēlēts Dmitrijs Šillers.

Turpmāk LUMSF valdē strādās arī Māris Mors, Armands Musts, Valdis Ķukalks, Didzis Paegle, Ņikita Lijcs, Ieva Millere.

Slakteris pēc pārvēlēšanas amatā uzsver, ka iepriekšējā periodā šīs federācijas sportisti kļuvuši gan par Eiropas, gan pasaules čempioniem. Tāpat Latvijai esot viena no pasaules spēcīgākajām jauniešu izlasēm. 

"Arī iepriekšējo gadu, kas pagāja Covid -19 ēnā, mēs aizvadījām izcili. Mums notika Latvijas čempionāts vairākos posmos ar lielu dalībnieku skaitu. Noorganizējām vairākas starptautiskas sacensības, par kurām sajūsminājās ārvalstu sportisti. Šis gads arī nebūs viegls, lai izvadītu ūdens motosporta saimi cauri visiem sarežģījumiem un pie pirmās iespējas atkal visi veiksmīgi nostātos uz starta līnijas," LUMSF citē Slaktera teikto.

LUMSF biedru sapulce un prezidenta vēlēšanas noritēja attālināti, ievērojot visus noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Vai

tu domaa, ka esi baigi gudrs? Izdari tik daudz, cik Slakteris un tad rej.Vai Slakteris tev ko apeedis?

pirms 4 mēnešiem, 2021.02.02 21:20

Vai

tevi šis škēles tautpartijietis šķiet būs labi piebarojis!

pirms 4 mēnešiem, 2021.02.02 23:18

diemzel

es vinu zinu tikai kaa labu un labsirdiigu cilveeku, bet tu iisti nezini, kuru vainot savaa launumaa vai moralajaa badaa, taapeec tagad kako uz Slakteri.

pirms 4 mēnešiem, 2021.02.03 20:00

Fans

Lai izdodas aizvest mūsu jauniešu izlasi aizvest uz pasaules čempionātu formulā Future Portugālē.

pirms 4 mēnešiem, 2021.02.03 10:02

Baušķenieks

Ceru, ka baušķenieki tajā Formula Future izlasē būs vairākumā.

pirms 4 mēnešiem, 2021.02.03 10:08

Latvijā un pasaulē