Atjaunots vēl viens reģionālā autoceļa Ķekava-Skaistkalne posms

Pabeigti seguma atjaunošanas darbi uz autoceļa Ķekava-Skaistkalne (P89) 4,517 kilometrus garā posmā no Baldones novada robežas līdz Mežvidiem, aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas valsts ceļi".

Darbu ietvaros veikta izlīdzinošā frēzēšana, profila labošana, asfalta izlīdzinošās kārtas un dilumkārtas ieklāšana, pasažieru platformu atjaunošana autobusu pieturvietās, ūdens novades sistēmas sakārtošana, kā arī zonā gar Ķekaviņas upi uzstādītas drošības barjeras. 

Būvdarbus veica SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība Igate" par līgumcenu 814 000 eiro ar pievienotās vērtības nodokli (PVN), ko sedz valsts budžets. Šajā cenā bija iekļauta arī seguma atjaunošana uz pievedceļa Olainei (V18).

Seguma atjaunošana vēl turpinās Ķekavas-Skaistkalnes ceļa 6,94 kilometrus garā posmā no Vecumniekiem līdz Sudmalniekiem. Tur pēc iesēdumu remonta un profila labošanas tiks ieklāta asfalta virskārta. Šos būvdarbus veic SIA "Strabag" par līgumcenu 956 000 eiro ar PVN, ko sedz no valsts budžeta papildu 75 miljonu eiro finansējuma.

Asfalta segums uz šī ceļa pērn tika atjaunots arī 2,006 kilometrus garā posmā no Bauskas šosejas (A7) līdz Pulkarnei. Savukārt 2017.gadā ceļa segas konstrukcija tika pilnībā pārbūvēta posmā no Bārbeles līdz Skaistkalnei, un to līdzfinansēja Eiropas Reģionālās attīstības fonda.

Ar virsmas apstrādi segums uz šī ceļa atjaunots 2016.gadā posmā no Pulkarnes līdz Ķekavas novada robežai un 2018.gadā posmā no Mežvidiem līdz Vecumniekiem.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē