'Attīstībai/Par!' frakciju Saeimā vadīs Pavļuts, viņa vietnieks būs Artūrs Toms Plešs 7

Partiju apvienības "Attīstībai/Par!" (AP) Pārstāvju sapulce paplašinātā sastāvā šodien nolēma, ka uz Saeimas Prezidiju tiks virzīta Marijas Golubevas kandidatūra, šodien žurnālistiem pavēstīja politiskā spēka līdzpriekšsēdētājs Daniels Pavļuts.
Pašlaik vēl nav zināms, uz kuru amatu no Prezidija amatiem tiks virzīta Golubevas kandidatūra, un tas ir atkarīgs no situācijas Saeimas vadības vēlēšanu laikā, skaidroja politiķis.

Tāpat šodien notikušās topošās frakcijas sēdē nolemts, ka frakcijas vadītājs būs Daniels Pavļuts un viņa vietnieks būs Artūrs Toms Plešs.

Uz pagaidu Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju nolemts izvirzīt Ilmāra Dūrīša kandidatūru un uz balsu skaitīšanas komisiju nolemts virzīt Inesi Ikstenu.

Vaicāts, vai AP ieskatā Jaunā konservatīvā partija (JKP) varētu ieņemt arī premjera vietu, ja Saeimas priekšsēdētāja amatā tiek ievēlēta JKP kandidāte Dagmāra Beitnere-Le Galla, Pavļuts atbildēja, ka AP ieskatā pie pašreizējā mandātu sadalījuma parlamentā "nebūtu racionāli, pamatoti un taisnīgi", ja viens politiskais spēks ieņemtu šos abus vadības posteņus.

LETA jau vēstīja, ka līdz šim konkrētas vienošanās par Saeimas Prezidija vai komisiju vadību starp 13.Saeimā ievēlētajām partijām nav panāktas. Uz savu pirmo sēdi jaunā Saeima sanāks jau otrdien.

Pašlaik uz spīkera amatu plāno kandidēt Dagmāra Beitnere-Le Galla (JKP) un Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK). Citiem amatiem Prezidijā "Saskaņa" varētu virzīt Andreju Klementjevu, "KPV LV" - Artusu Kaimiņu, Zaļo un zemnieku savienība - Gundaru Daudzi.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

prieks

nu ko Baušķi negribējāt Plešinu par novada virsvadītāju? re kāds puikiņam krampis :)

pirms 2 gadiem, 2018.11.06 08:49

ārds

Tas jau zināms no veciem laikiem - kas uzpeld pa virsu, kad samaisa sastāvējušos ūdeņus!

pirms 2 gadiem, 2018.11.06 09:10

0-0

Artūrs ir malacis! Veiksmi darbos, lai izdodas!
P.S. Negatīvo komentāru autori acīmredzot pieder tai daļai, kuri gatavi kritizēt visu pārējo darbus, bet paši pat uz vēlēšanām nespēj aiziet.

pirms 2 gadiem, 2018.11.06 09:31

kaimiņs

tici man galvenokārt kaimņpartijas atbalstītāji, vidējais intelekta līmenis Bauskā ir ļoti zems.

pirms 2 gadiem, 2018.11.06 09:50

ints

Lai veicas Artūram, malacis! Prieks par jaunieti!

pirms 2 gadiem, 2018.11.06 13:16

jocīgi

Artūram jau ta veiksies,bet kā būs Pavļutam.Traks var palikt.Cirks.

pirms 2 gadiem, 2018.11.10 15:13

pliukš !

Plešs plešas ! Plesties var,bet ja sāks plēsties,var sanākt pārplesums un pārplīst.

pirms 2 gadiem, 2018.11.07 16:17

Latvijā un pasaulē