Dailes teātris piedāvā lētākas biļetes 1

Dailes teātra izrāžu cienītājiem īpaši vēlams sarosīties 23. aprīlī. To aicina Liene Jakovļeva, Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja.
Šī ir īpaši izdevīga diena biļešu iegādei uz aprīļa un maija izrādēm. To var izdarīt teātra kasē, arī interneta vietnē bilesuparadize.lv.

Lielajā zālē par pusi lētāk nopērkamas biļetes uz Maksima Gorkija drāmu divos cēlienos «Saules bērni», kurā savu profesionālo meistarību apliecina aktieris Juris Žagars. Savukārt Mazajā zālē par puscenu var nopirkt biļetes uz Leldes Stumbres kara laika traģikomēdiju «Droši kā tankā», kā arī uz pēdējo iestudējuma «Plikie un pusplikie» izrādi.

Olgas Dreģes talants baudāms izrādē «Biedre Zariņa». Savukārt jaunais aktieris Kaspars Zāle interesantu tēlu radījis Aleksandra Molčanova lugā «Pusslepkava». Uz šiem abiem viencēlieniem, kas skatāmi teātra Kamerzālē, biļetes izdevīgajā dienā var iegādāties par puscenu.

Artūra Skrastiņa talanta cienītājiem, nopērkot biļetes ar 40 procentu atlaidi, iespējams viņu redzēt divās krāšņās Lielās zāles izrādēs: «Finita la Comedia», kā arī Gistava Flobēra melodrāmā «Bovarī kundze».

Teātru skates «Spēlmaņu nakts» labākā aktiera titula ieguvējs Dainis Grūbe skatāms austrumnieciskā drāmā «M. Butterfly». Uz šo izrādi biļetes var nopirkt ar 40 procentu atlaidi. Psiholoģiski smaga, toties intriģējoši iestudēta teātra Mazajā zālē ir Važdi Muavada melodrāma «Ugunsgrēki». Te veiksmīgi ir Daiņa Grūbes, Intara Rešetina, arī Ievas Segliņas un Ilzes Ķuzules-Skrastiņas aktierdarbi. Arī šo iestudējumu iespējams noskatīties, iegādājoties biļeti ar 40 procentu atlaidi.

Par trešdaļu lētāk nopērkamas biļetes uz Mazās zāles izrādēm «Divi kapteiņi» un «Vecpuiši un vecmeitas». 30 procentu atlaide ir arī populārā mūziķa Kaspara Rogas debijas lugai «Skudru sprints». Ģirts Ķesteris, Lauris Dzelzītis un Kristīne Nevarauska – aktieri, kas lieliski iejutušies neparastās izrādes galveno varoņu tēlos.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

lieliska ziņa

no rīta pirmais ko darīšu... nopirkšu pāris biļetes

pirms 6 gadiem, 2015.04.22 23:05

Latvijā un pasaulē