Darbam vasarā Zemgalē pieteikušies 1615 skolēni

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotajiem skolēnu nodarbinātības pasākumiem vasaras brīvlaikā līdz šim kopumā reģistrējušies 11 588 skolēni, liecina aģentūras apkopotā informācija.
Visvairāk jeb 4969 skolēni līdz šim reģistrējušies Rīgas reģionā, tam seko Kurzeme, kurā darbam vasarā pieteikušies 2109 skolēni. Latgalē darbam vasarā reģistrējušies 1747 skolēni, Zemgalē - 1615 skolēni, bet Vidzemē strādāt vēlas 1148 skolēni.

Patlaban reģistrācija nodarbinātības pasākumiem notiek visā Latvijā. Lai pieteiktos NVA īstenotajiem pasākumiem, skolēnam jāreģistrējas tajā reģionā un novadā, kura teritorijā viņš vēlas strādāt.

Elektroniski reģistrēties darbam vasarā skolēni varēs līdz pat 16.augustam, tomēr skolēna reģistrācija vēl negarantē iesaisti pasākumā, jo valsts līdzfinansēto darba vietu skaits ir ierobežots. Ar NVA atbalstu skolēniem šovasar būs iespēja strādāt 5179 darba vietās.

Skolēns pasākumā varēs piedalīsies vienu mēnesi, atsevišķos gadījumos nodarbinātība var tikt pagarināta līdz diviem mēnešiem.

Pasākuma organizēšanas noteikumi paredz, ka skolēns pirms reģistrācijas var vienoties ar konkrētu darba devēju par darba vietu un laiku. Ja skolēns nav vienojies ar darba devēju, tad pieteikuma reģistrācijas secībā viņš telefoniski vai ar e-pasta starpniecību saņems uzaicinājumu piedalīties konkursā uz brīvajām darba vietām.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē