Dāvis Kaufmanis U23 vērtējumā Pasaules junioru čempionātā bobslejā otrajā vietā 1

Pasaules junioru čempionātā bobslejā Sanktmoricā Šveicē U23 vecuma grupā Dāvis Kaufmanis kopā ar Ivo Danu Kleinbergu izcīnīja otro vietu. Tiesa, kopvērtējumā baušķeniekam rezultāts ne tuvu nav tik labs, kā gribētos – šoreiz tikai desmitā vieta.

Sacensībās, kas notika 22. janvārī, junioru vīriešu 16 konkurencē startēja arī trīs Latvijas komandas, ar pilotiem Dāvi Kaufmani, Ralfu Bērziņu un Emīlu Cipuli. Visaugstāk E. Cipulis, kuram septītā vieta, tūdaļ aiz viņa R. Bērziņš un desmitais D. Kaufmanis. U-23 vērtējumā Kaufmanis ar Kleinbergu otrie, atpaliekot tikai no Rumānijas pilota Mihaila Kristiāna Tenteā. Tā liecina Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas mājas lapas informācija. Kā ierasts, D. Kaufmanim bija ātrākais starta laiks pirmajā braucienā un trešais ātrākais trešajā braucienā, bet ar trasi tikpat veiksmīgi galā tikt neizdevās. Tomēr U23 vecuma grupā izcīnīta otrā vieta.
 
Rīt, 24. janvārī, desmitos no rīta pēc Latvijas laika vēl būs pasaules junioru čempionāts četrinieku ekipāžām, kur piedalīsies cits baušķenieks – Lauris Kaufmanis, turklāt kā stūmējs. Desmit komandu vidū brauks Ralfs Bērziņš kopā ar Arni Bebrišu, Lauri Kaufmani un Edgaru Nemmi. Mūsējiem ielozēts pirmais starta numurs. Galvenie favorīti būs šveicieši un vācieši.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

skolotāja

Liels prieks par Dāvi. Lepojamies! Lai veiksme un visas ieceres piepildās!

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.26 18:38

Latvijā un pasaulē