Dumpis: Slimnīcās situācija uzlabosies nevis no politiķu pastiprinātas intereses par tām, bet stingriem ierobežojumiem 1

Politiķu pastiprināta interese par situāciju slimnīcās to neuzlabos, piektdien mikroblogošanas vietnē "Twitter" uzsvēra Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas infektologs, Latvijas Universitātes profesors Uga Dumpis.

Viņš norādīja, ka medicīnas nozare pašreiz cīnās nevis ar cēloņiem, bet sekām. Dumpja ieskatā situācija slimnīcās uzlabosies vien tad, kad ar stingriem kontaktēšanās ierobežojumiem valstī tiks panākts ievērojams saslimstības samazinājums.

Jau vēstīts, ka pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 2142 jauni Covid-19 gadījumi un saņemti ziņojumi par 12 Covid-19 pacientu nāvēm. Šī ir jau trešā diena pēc kārtas, kad Latvijā dienā tiek atklāti vairāk nekā 2100 jauni Covid-19 inficētie, vakar sasniedzot jaunu rekordu - 2408 gadījumus.

Savukārt Covid-19 dēļ slimnīcās esošo pacientu skaits pārsniedzis 900.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

RP

Kā lai cīnās ar cēloņiem - Uhaņas laboratorijā uzmeistaroto covidvīrusu? Priekš kādiem mērķiem to izplatīja pasaulē? Kaut kādu vakcīnu biznesu palaiduši, bet ...kur ir zāles pret to mošķi?

pirms mēneša, 2021.10.17 14:42

Latvijā un pasaulē