FOTO: Sākušies XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norišu #dziedundejo2021 pirmā notikuma – svētku ceļa "Saulesvija" – pirmā diena noslēgusies. Vakar, 12.jūlijā, svētki aizsākās Kuldīgā, Jūrkalnē un Ventspilī, informē Inga Vasiļjeva, XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja.

Ceļš "Saulesvija" Bauskā un Iecavā piestās 15. jūlijā, ceturtdien. "Saulesvija" veidots kā klātienes mirkļu un video fiksējums norisēs, kurā nepilnas stundas garumā ikvienā pašvaldībā īpašais Svētku vēstnesis kopā ar atraktīvu ceļotāju-sveicinātāju nodos svētku organizatoru pateicības un dāvanas ikvienam, kurš gatavojās XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, apguva svētku repertuāru, veidoja aizraujošus video sveicienus un video priekšnesumus, piedalījās videoklipu filmēšanā.

Dāvanas dalībniekiem sagatavojuši Svētku atbalstītāji – lieldraugs „Swedbank” sagādājis īpaši izveidotas ilgtspējīgās somiņas, savukārt atbalstītājs saldumu zīmols „Laima” – konfektes. Pašvaldības sagaidīs svētku auto, pulcējušies nelielās grupiņās sava kolektīva ietvaros un ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus, daļa pašvaldību ir sarūpējuši šai dienai un stundai īpašus pārsteigumus un pateicības skolēniem un kolektīvu vadītājiem.

Pirmajā dienā pie dalībniekiem devās sveicēja aktrise Elīna Bojarkina, kā arī Svētku vēstneši – virsdiriģents Mārtiņš Klišāns, diriģents Ints Teterovskis un norišu izpilddirektore Agra Bēziņa.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē