Gobzems pārtrauc sarunas par valdības veidošanu ar "Attīstībai/Par" 8

Partijas "KPV LV" premjera amata kandidāts Aldis Gobzems nolēmis pārtraukt sarunas par valdības veidošanu ar partiju apvienību "Attīstībai/Par" (AP), aģentūrai LETA paziņoja Gobzems.

"Ar šo paziņoju, ka no turpmākajām valdības veidošanas sarunām izslēdzu "Attīstībai/Par", kurai pielipis valdības gāzēja vīruss. Šim vīrusam jau ir recidīva raksturs un tā, acīmredzot, ir tā jaunā politika, ko partija solīja vēlētājiem," teikts Gobzema paziņojumā.

Gobzems pārmet, ka jau no paša sākuma AP esot bijusi "vēlme spēlēt tikai Edgaram Jaunupam un tā sponsoriem saprotamu spēli". "Neviena konstruktīva priekšlikuma, meli televīzijas kameru priekšā, gļēvulīgi smaidi, drosmes trūkums runāt seja un aizmuguriski kuluāru piedāvājumi vēl vakar vakarā ar mēģinājumiem izveidot (...) valdību ar Krišjāni Kariņu (JV) priekšgalā un centieniem trūkstošās balsis piepirkt no citām partijām," AP kritiku turpina Gobzems, "es ļoti ceru, ka partijas šādiem netīriem kuluāru piedāvājumiem netaisās piekrist un netaisās iet Jaunupa pavadā, akceptējot iepriekš politikā pierastu deputātu pirkšanas scenāriju."

"KPV LV" politiķis paziņojis, ka šīs Saeimas sasaukuma laikā neredzot iespēju sadarboties ar AP, "kamēr tās deputāti ir tikai marionetes Jaunupa kuluāru interesēs".

"Ir acīmredzami, ka AP nav ieinteresēta medikamentu cenu samazināšanā, OIK atcelšanā, azartspēļu ierobežošanā. Ir acīmredzami, ka minētā partija dara visu, lai nenonāktu līdz lēmumiem, jo tai pie sarunu galda viss ir tikai slikti, bet konkrētu risinājumu vai piedāvājumu apzināti nav. Vienlaikus pateicos pārējām politiskajām partijām par konstruktīvu spēju paciest šo AP destruktīvo rīcību un pēc būtības spēt diskutēt par problēmjautājumiem," turpina Gobzems.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Skaidris

Skaidrs, šim nekas nesanāks. Kas, principā, bija skaidrs jau no sākta gala. Bet tagad ir pavisam skaidrs.
Un diez gan skaidrs, ka pielaidi noslēpumam šamais ar nedabūs, ko viņš te vēl ņemās, viss tak ir skaidrs.

pirms gada, 2018.12.04 09:12

šamējā šim

administrācijas komentētājai šamējai bija skaidrs jau no sākta gala...bet tagad ir pavisam skaidrs....
Un diez gan skaidrs.... ko viņš te vēl ņemās, viss tak ir skaidrs.

pirms gada, 2018.12.04 09:20

zinātājs

Latvijas saimniekiem aizjūras jūdiem nevēlams, tāpēc latviešu utuizēdām arī.

pirms gada, 2018.12.04 09:18

Lasītājs

Tātad lielākā daļa Latvijā dzīvojošo ir ārzemnieki? Tu jau paliec smieklīgs ar savu pielīšanu. laikam labas ziepes uzdāvināja ar visām sunu būdas utīm, vai ne?

pirms gada, 2018.12.04 10:38

Lasītājs

Tātad lielākā daļa Latvijā dzīvojošo ir ārzemnieki? Tu jau paliec smieklīgs ar savu pielīšanu. laikam labas ziepes uzdāvināja ar visām sunu būdas utīm, vai ne?

pirms gada, 2018.12.04 10:38

no novada

Jā, mums lauciniekiem un mūsu pilnvarotajiem Rīgā, Gobzems nepatīk.
Bet no Bordāna mums ir bailes.

pirms gada, 2018.12.04 10:14

Paristēns

Jūs taču mani ekrānos redzat,dabojos ,tas nekas,ka nepildu.ko vēlētājiem solīju....

pirms gada, 2018.12.04 14:53

Paristēns

vai tas tukšmuldis, kas Pavļutam krēslus pie galdiem piebīda?

pirms gada, 2018.12.04 15:29

Latvijā un pasaulē