Jelgavā būs skatāms Jaungada šovs ar seriāla «Viņas melo labāk» tēliem

Šodien plkst.19 Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, norisināsies tradicionālais TV3 Jaungada šovs, kuram šoreiz dots nosaukums "Viņas svin skaļāk", un tajā piedalīsies televīzijas seriāla "Viņas melo labāk" tēli, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāju pārstāve Una Griškeviča.
Par skatītāju izklaidi gādās četri tēli no seriāla - Baiba jeb Valmieras teātra aktrise Elīna Vāne, Olga jeb Dailes teātra aktrise Sarmīte Rubule, Kostja - Latvijas Nacionālā teātra aktieris Kristians Kareļins, kā arī Roberts - aktieris un režisors Māris Bezmers. Viņš arī iejutīsies šova vadītāja lomā.

"Šova darbība risināsies pamīšus pie viena vai otra no seriāla pāriem, un viss notiks, kā jau gaidot Jauno gadu: ēdīsim rasolu, pīrāgus un mandarīnus, dzersim šampanieti, tiks ceptas piparkūkas, un, skatoties televizoru, īsi apspriedīsim aizvadītā gada kolorītākos notikumus - protams, mūsu skatījumā un mūsu tēlu stilā - ar vieglu humoru un apcelšanos, bez lielas nopietnības," klāstīja aktieris, režisors un šova scenārija autors Bezmers.

Pasākumā plānots runāt par iekšpolitiku, ārpolitiku, kultūru, sportu, "dzeltenās preses" jaunumiem. Tas viss mīsies ar pasākuma viesu priekšnesumiem.

Kā viesi šogad TV3 Jaungada šovā piedalīsies grupas "Dzelzs Vilks", "Līvi", "Lādezers", "Eolika", "Credo", "Otra Puse", "Colt", "Dziļi Violets", "Sudden Lights", "Triānas Parks", "Edavārdi", "Riga Reggae", "Keksi", "Pulsa Efekts", "Doble Faced Eels", "Pienvedēja Piedzīvojumi", "Carousel", "Rīgas Modes", "Gapoljeri", dziedātāji Marta, Katō, Aija Andrejeva, Ivo Fomins, Ainars Mielavs, Ozols, Antra Stafecka, Samanta Tīna, Patrisha, Atis Ieviņš, Arturs un daudzi citi pašmāju mākslinieki.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē