Latvijā un Lietuvā notiks «Atvērtās dienas laukos» 1

Šodien Latvijā un Lietuvā notiks notiks akcija "Atvērtās dienas laukos",  informēja biedrība "Lauku ceļotājs". Abās valstīs akcijā apvienojušās 180 lauku tūrisma saimniecības, kas šajās divās dienās apmeklētājiem sarūpējušas īpašus pārsteigumus un piedāvājumus.

"Atvērtās dienas laukos" ir kļuvušas par tradīciju kā iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu, aicinot visus interesentus, klientus un kaimiņus uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar piedāvājumu, ko ikdienā tūrists var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos.

Akcijas mērķis ir popularizēt laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt lielu un mazu pilsētu iedzīvotājus divas dienas doties prom no pilsētas, lai iepazītu lauku dzīvi, nobaudītu lauku labumus, atrastu saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī izbaudītu aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.

Tīmekļa vietnē "celotajs.lv" sadaļā "Atvērtās dienas" iespējams atrast karti un visu saimniecību aprakstu ar piedāvājumiem un ieteikumiem kā veiksmīgāk plānot vienas vai divu dienu braucienu.

Papildu informācija par Lietuvas saimniecībām atrodama tīmekļa vietnē "atstogoskaime.lt" sadaļā "Akcijos dalyviai".

Akcijas karti ar saimniecību kontaktiem Latvijā un Lietuvā var saņemt arī "Lauku ceļotāja" birojā, novadu tūrisma informācijas centros un degvielas uzpildes stacijās "Circle K" visā Latvijā.

Noskatīto vietas apmeklējumu vēlams iepriekš pieteikt saimniekiem, bet vēlamais apmeklējuma laiks ir no plkst.10 līdz plkst.18.

"Atvērtās dienas laukos" notiks sestdien un svētdien.

"Atvērtās dienas laukos" rīko Latvijas Lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs" un Lietuvas Lauku tūrisma asociācija "Atostogos kaime".

Pievieno komentāru

Komentāri 1

grauzējs

Vietnes nosaukums ir – atostogoskaime.lt

pirms 4 gadiem, 2017.05.27 10:58

Latvijā un pasaulē