«Latvijas Pasts» aicina nosūtīt unikālu Māmiņdienas pastkarti

«Latvijas Pasts» (LP) aicina nosūtīt savai mammai, vecmammai vai krustmāmiņai unikālu Māmiņdienas pastkarti. Par šo iespēju stāsta valsts akciju sabiedrības «Latvijas Pasts» ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gita Valtenberga.

Tuvojoties maija otrajai svētdienai, kad Latvijā atzīmē Mātes dienu, LP jau piekto gadu aicina sociālo tīklu lietotājus bez maksas nosūtīt svētku pastkarti savai mammai, vecmāmiņai, krustmāmiņai, sievai vai draudzenei. Šogad pirmo reizi pastkarti varēs nosūtīt arī draugiem.lv lietotāji un «airBaltic» klienti. Visiem akcijas dalībniekiem iespēja apsveikt mammu ar īpašu svētku pastkarti, kuru pastnieki piegādās norādītajā adresē Latvijas teritorijā.

Lai varētu nosūtīt svētku pastkarti, lietotājiem jāreģistrējas interneta vietnē nosutipastkarti.lv ar savu «Facebook», «Twitter» vai draugiem.lv kontu. Sveicienus varēs noformēt līdz 8. maijam vai līdz brīdim, kad tiks nosūtītas visas 30 000 Māmiņdienas pastkartes.

Šogad pirmo reizi īpaša Māmiņdienas akcija tiks piedāvāta nacionālās lidsabiedrības «airBaltic» klientiem. Viņi varēs ne vien izvēlēties un nosūtīt kādu no trīs pastkartīšu dizainiem, bet arī ar roku pierakstīt sirsnīgu sveicienu.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē