Latvijas U-16 futbola izlases Iecavā izcīna uzvaras Neatkarības kausa pirmajās spēlēs

Latvijas U-16 A un B izlases piektdien izcīnīja uzvaras simtgadei veltītā turnīra - Neatkarības kausa izcīņas - pirmajās spēlēs. Latvijas A izlase Iecavā ar rezultātu 3:1 pārspēja Polijas kluba Varšavas "Legia" jauno maiņu.

Latviešiem ar diviem vārtiem izcēlās Kristiāns Kaušelis, bet vienu reizi precīzi sita Kārlis Vilnis.

Tikmēr apakšgrupas otrās kārtas cīņā Latvijas jaunie futbolisti ar 5:0 sagrāva Somijas vienības EPS spēlētājus. Šajā mačā mājiniekiem izcēlās Arjoms Puzirevskis, Lukass Vapne, Arturs Navicks, kā arī Kaušelis un Vilnis.

Latvijas A izlase sestdienas rītā tiksies ar Vācijas komandas Berlīnes "Hertha" akadēmijas audzēkņiem, cīnoties par pirmo vietu grupā, jo Vācijas klubs arī uzvarēja pirmajos divos mačos, ar 7:0 sagraujot EPS komandu un ar 7:1 "Legia" jauno maiņu.

Līdz ar to Latvijas U-16 A izlase jau ir nodrošinājusi sev vietu pusfnālā.

Savukārt Latvijas B izlase Jelgavā ar rezultātu 4:2 pārspēja Čehijas vienības Ostravas "Banik" jauniešus.

Divus vārtus mājinieku labā guva Arsēnijs Ostapenko, bet vēl pa vienai reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Oļģerts Raščevskis un Daniels Mīļais.

Tikmēr dienas otrā spēlē Latvijas U-16 B izlase spēlēja neizšķirti 0:0 ar Ukrainas kluba Ļvivas "Karpaty" jaunajiem futbolistiem.

Tāpat B izlasei sestdien gaidāma spēle ar Anglijas vienības Totenhemas "Hotspur" spēlētājiem.

Pirms pēdējās kārtas šajā grupā Latvijas U-16 B izlasei un "Kapraty" ir pa četriem punktiem, "Hotspur" jaunajai maiņai trīs, bet "Banik" abos mačos zaudējusi.

Dalībnieki ir sadalīti divās apakšgrupās pa četrām komandām katrā. Izspēlējot viena apļa turnīru katrā apakšgrupā, komandas aizvadīs spēles par vietām kopvērtējumā. Turnīra uzvarētājs tiks noskaidrots svētdien, kad Zemgales Olimpiskajā centrā notiks fināls.

Atbilstoši reglamentam, šajā turnīrā drīkst spēlēt futbolisti, kas dzimuši 2003.gadā un jaunāki. Katras spēles pieteikumā komanda var iekļaut 18 futbolistus, atļautas septiņas spēlētāju maiņas. Vienas spēles garums 2x30 minūtes.

Plānots, ka Neatkarības kausa izcīņa tiks organizēta katru gadu.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē