LVC aicina autovadītājus jaunā mācību gada sākumā būt īpaši uzmanīgiem

Sākoties jaunajam mācību gadam, pieaug satiksmes intensitāte, pa ielām un ceļiem pārvietosies vairāk kājāmgājēju un velosipēdistu, tajā skaitā bērni, aģentūrai LETA pavēstīja AS «Latvijas Valsts ceļi» (LVC).

«Atgādinām arī, ka reģionos atsāk regulāri kursēt skolēnu autobusi. Skolu tuvumā ceļu var šķērsot bērni, kā arī ceļa malā īslaicīgi var tikt novietotas automašīnas, kas ved skolēnus uz skolu. Aicinām autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem pirmajās mācību gada dienās, pievērst uzmanību ātruma ierobežojumiem un samazināt braukšanas ātrumu mācību iestāžu tuvumā,» uzsvēra uzņēmuma pārstāvji.

LVC aicina arī skolēnus un viņu vecākus būt piesardzīgiem, pārvietojoties gar ceļiem vai šķērsojot tos, kā arī pirms skolas sākšanās vecākiem atgādināt savām atvasēm par drošības ievērošanu un satiksmes noteikumiem.

Sākoties mācību gadam, Pierīgā rīta un vakara stundās uz autoceļiem var būt palēnināta satiksme. Remontdarbu dēļ tas īpaši attiecas uz Rīgas apvedceļu A4 (Baltezers–Saulkalne) Salaspils novadā; autoceļu Ulbroka–Ogre (P5); Ventspils šoseju (A10) pie tilta pār Lielupi.

Vienlaikus pēc stiprajām lietavām plūdu dēļ Latgalē joprojām ir slēgti satiksmei vairāki valsts autoceļu posmi. Informāciju par visiem slēgtajiem valsts autoceļu posmiem var iegūt mājaslapā «lvceli.lv» satiksmes ierobežojumu kartē. Satiksme uz applūdinātajiem un izskalotajiem autoceļiem tiek atjaunota, tiklīdz krīt ūdens līmenis un uz ceļiem ir iespējams veikt darbus.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē