Meklē Latvijas lielāko ogu

Lielākos šovasar dārzos izaugušos ķirbjus aicina pieteikt dalībai «Latvijas lielākā ķirbja čempionātā». Pieteikumus gaidīs līdz 20. oktobrim, tā informē SIA «Maxima Latvija» komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

Jau divpadsmito gadu ar spēkavīru palīdzību Rīgas Zooloģiskajā dārzā svērs raženākos Latvijā izaugušos ķirbjus. Latvijas lielākā ķirbja čempionātu organizē veikalu tīkls «Maxima Latvija». Ikviens Latvijas iedzīvotājs, kuram izdevies dārzā izaudzēt varena izmēra ķirbi, aicināts pieteikties čempionātam līdz 20. oktobrim.

Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem jānomēra sava ķirbja apkārtmērs gan horizontāli, gan vertikāli. Šie dati kopā ar ķirbja atrašanās vietu un savu tālruņa numuru jānorāda pieteikuma anketā, kuru var meklēt interneta vietnē maxima.lv. Konkursam pieteikties iespējams, arī zvanot pa bezmaksas tālruni 80002020 vai rakstot uz e-pasta adresi: info@maxima.lv ar norādi «Pieteikums konkursam «Latvijas lielākā ķirbja čempionāts»». Par kvalificēšanos finālam katrs dalībnieks tiks informēts personīgi.

«Latvijas ķirbju audzētāju ģimenes pierādījušas, ka varena ķirbja izaudzēšanai savā dārziņā ir nepieciešamas rūpes un pacietība un laika apstākļi nav noteicošais. Aizvadītajā gadā par uzvarētāju kļuva 404 kg smagais ķirbis no Kurmāles pagasta Kuldīgas novadā. Šogad čempionāta dalībniekiem ir visas iespējas šo rekordu pārspēt,» stāsta J. Beseris.

Divpadsmitais «Latvijas lielākā ķirbja čempionāts» norisināsies 26. oktobrī Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē