No 22.maija pamazām kļūs siltāks; nākamnedēļ gaisa temperatūra var pakāpties virs +20 grādiem 2

Vēl ceturtdien, 21.maijā, Latvijā gaidāms auksts un vējains laiks, turpmākajās dienās gaisa temperatūra pakāpeniski paaugstināsies, liecina sinoptiķu prognozes.

Piektdienas pēcpusdienā, lai gan joprojām pūtīs dzestrs ziemelis, gaisa temperatūra pakāpsies līdz +11..+16 grādiem, sestdien gaidāms līdz +18 grādiem silts laiks, bet svētdiena un pirmdiena varētu būt lietaināka un nedaudz vēsāka.

Saskaņā ar pašreizējo "Global Forecast System" prognozi nākamās nedēļas vidū gaiss iesils līdz +18..+23 grādiem, dažus grādus vēsāks laiks saglabāsies piekrastē, vējam pūšot no jūras.

Tuvākajā nedēļā neiestāsies stabili laikapstākļi - mākoņu daudzums būs mainīgs un reizēm līs, vietām ducinās pērkons. Sākot ar šo sestdienu, vējš pārsvarā būs lēns un mainīga virziena.

Pēdējā plašā salna pārskatāmā nākotnē gaidāma naktī uz sestdienu, 23.maiju.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Cēzars

Ko dod atstarpes, uzpurņi, roku dezinfekcija un tā tālāk, ja pēkšņi var rasties atkal kaut kāds korvens, morvens 20 vai bormans 20/21, kad izrādās visa pasaule ir pilnīgi un galīgi bezspēcīga, kas pirms 100 gadiem, pirms gada pat bija neiedomājami par šo cilvēces bezspēcību.
Ar laiku jau arī viss iet uz elli, jo kur un kad ir redzēts, dzirdēts siltums-karstums īstajos ziemas mēnešos un ledainais vējš, kad dienā nav vairāk par 10 grādiem saulē, vairāk par nedēļām no vietas maija otrajā pusē. Vai ir jēga no kaut kādas cīņas pret dabas iegribām? Varbūt jālaiž tā kā ir.

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.20 11:07

ezeziels info

Ellē šobrīd karantīna,dvēseļu reisi novirzīti uz šķīstītavu.

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.20 15:07

Latvijā un pasaulē