Pildot darba pienākumus, "lokdauna" laikā mediju pārstāvji varēs brīvi pārvietoties laikā no plkst.20 līdz 5 1

Pildot darba pienākumus, "lokdauna" laikā plašsaziņas līdzekļu pārstāvji varēs brīvi pārvietoties Latvijas teritorijā no plkst.20 līdz 5, uzrādot aizpildītu apliecinājumu un personu apliecinošu dokumentu, šodien lēma valdībā.

Masu medijos strādājošajiem apliecinājumā jānorāda savs vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvietas adrese, dzīvesvietas vai uzturēšanās vietas atstāšanas iemesls un laiks, darbavietas nosaukums, adrese un darba devēja vai tās norīkotas kontaktpersonas tālruņa numurs.

Tā kā plašsaziņas līdzekļu pārstāvji ir nodarbināti kritiski svarīgā nozarē, tie, pildot darba pienākumus vienā struktūrvienībā, norīkojumā, maiņā var izmantot vienu transportlīdzekli, lai dotos uz darba vietu un atgriezties no tās. Turklāt visām transportlīdzekļi esošajām personām ir jālieto sejas maskas.

LETA jau rakstīja, ka no ceturtdienas, 21.oktobra, uz četrām nedēļām jeb līdz 15.novembrim Latvijā spēkā stāsies īpaši stingri Covid-19 ierobežojumi jeb stingrais "lokdauns". Kā pēc Krīzes vadības padomes sēdes pirmdien informēja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP), šajā laika periodā visi veikali, izņemot pirmās nepieciešamības, nestrādās un būs pieejami tikai paši nepieciešamākie pakalpojumi. Tāpat paredzēts ieviest mājsēdi no plkst.20 līdz plkst.5.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Njā

Jā un arī piegādātāji varēs pārvietoties un benzīntanki strādās. Tikai ko piegādātji pēc 20:00 piegādās, ja viss būs ciet?
Tādā steigā izstrādāts viss šitas, ka šī nav vienīgā maigi izsakoties "šaubīgā" vai "kārtīgi neapdomātā" vieta. Lasot tos noteikumus visādi brīnumi nāk ārā.

pirms mēneša, 2021.10.21 08:23

Latvijā un pasaulē