PMLP pakalpojumus klātienē sniegs tikai pēc iepriekšējā pieraksta

Latvijā izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) no šodienas pakalpojumus klātienē sniegs tikai pēc iepriekšējā pieraksta, aģentūru LETA informēja PMLP.

Rūpējoties par PMLP klientu veselību un drošību šajā ārkārtējā situācijā, pārvalde aicina izmantot kādu no piedāvātajiem 14 e-pakalpojumiem. Papildus informāciju var iegūt, zvanot uz PMLP informatīvo tālruni 6 7 209 400.

PMLP informē, ka pieteikumi vīzu pieprasīšanai Migrācijas nodaļā Rīgā, Čiekurkalnā, tiek pieņemti tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu 67 219 648 vai 67 219 652.

Elektroniskai saziņai ar PMLP iedzīvotāji ir aicināti lietot oficiālo elektronisko adresi vai sūtīt elektroniski parakstītu iesniegumu uz e-pastu pmlp@pmlp.gov.lv, kā arī izmantot www.latvija.lv e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei".

Jau ziņots, ka saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību Latvijā līdz Lieldienām izsludināta ārkārtējā situācija, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu. Ārkārtējā situācija būs spēkā līdz šā gada 14.aprīlim.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē