Populārie telekanāli Jelgavā svinēs pilngadības ballīti 1

Telekanāls TV3 ar vērienīgu «Cabaret» izrādi piektdien, 19. augustā, Jelgavas Olimpiskajā centrā svinēs savu pilngadību.

«Balle solās būt aizraujoša, tomēr nevaram solīt, ka TV3 kļūs stipri nopietnāks. Mēs turpināsim svinēt dzīvi, vienlaikus neizvairoties arī no nopietnām tēmām,» ar šādiem vārdiem uz TV3 pilngadības svinībām aicina Baiba Zūzena, «MTG TV Latvia» vadītāja.

Pilngadības ballīte Jelgavā vienlaikus būs arī telekanālu TV3 un LNT jaunās sezonas pieteikums. TV3 piedāvās jaunu pašmāju daudzsēriju filmu «Šķiršanās formula». Dailes teātra aktiera Intara Rešetina atveidotais galvenais varonis Oskars ir intelektuāls un ironisks žurnālists. Viņš raksta blogu par paša piedzīvoto šķiršanos un regulāri iekuļas nepatikšanās savas pārlieku lielās seksualitātes dēļ. Seriālā būs skatāmas vairākas mūsu izcilās aktrises: Ināra Slucka, Rēzija Kalniņa, Iveta Pole, Kristīne Nevarauska, Jana Čivzele.

Septembrī mūsu mājās atkal ienāks «UgunsGrēka» varoņi. Sezona sāksies ar detektīvlīnijas atrisinājumu, atklājot, kuru no dvīņumāsām sadūra iepriekšējās sezonas izskaņā. Būs arī jauni tēli, kuru atveidotāju vidū arī kāda baušķeniece. Savukārt realitātes šovs «Īstie veči» kopā ar Armandu Simsonu būs par īstiem vīriem, viņu draudzību un dzīvesveida maiņu, lai ne tikai zaudētu svaru, bet arī iegūtu pašpārliecinātību par sevi.

Kā pārsteigums tiek pieteikts jauns kulinārijas raidījums «Cepiens». Šovā Baibas Sipenieces-Gavares, Evijas Skultes, Dona, Aleksandra Sokolova un Aijas Andrejevas faniem būs iespēja satikt savus elkus klātienē un to virtuvēs pagatavot īpašu, viņiem veltītu maltīti. Lauris Reiniks savukārt gādās par lielisku atpūtu svētdienas muzikāli izklaidējošā šovā «Izklausies redzēts». Dalībnieku vidū arī dziedātājs Dzintars Čīča. «Bauskas Dzīvei» jaunais mūziķis atklāj, ka dalība šajā šovā viņam būs jauns izaicinājums, jauna pieredze. «Esmu redzējis iepriekšējos raidījumus, šī šova ieraksti vēl nav bijuši. Esmu gatavs visam kam, ja vajadzēs, centīšos iejusties arī kādas dziedātājas tēlā,» Dz. Čīčam pašpārliecinātības netrūkst.

Pārsteigumus sola arī telekompānija LNT. Māra Grigaļa vadītajā muzikālajā raidījumā «Mūsu labākās dziesmas» varēs tikties ar iemīļotajiem mūziķiem un grupām «Eolika», «Dakota», «Apvedceļš», «Putnu balle», «Tumsa», «Labvēlīgais tips» un citām.

Pēc pārtraukuma televizoru ekrānos atkal būs skatāma Aina Poiša, kura vadīs kulinārijas raidījumu «Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā». Šova ideja aizgūta ārzemēs, tajā tiksies divas ģimenes. Pilngadību sasniegušiem bērniem, ņemot vērā mammas padomus, būs jāpagatavo ģimenē iecienīts ēdiens.

Jau trešo sezonu ar neparastām izdarībām skatītājus jaunā veidolā priecēs šovs «Lauku sēta». Tā vadītājs Jānis Rāzna «Bauskas Dzīvei» atklāja, viss jau ir nofilmēts kādā saimniecībā Sēlijā. Lai visus lauku darbus spētu apdarīt, dalībnieki spēkiem mērosies pāros. «Vīrs ar sievu, māsas, māsīca ar brālēnu – viņi visi centīsies pierādīt, ka ģimenēs ir spēks. Šova dalībnieki ir strādājuši vaiga sviedros, ceru, ka to izjutīs arī skatītāji,» vēstī J. Rāzna.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ārds

Padod komisāru Reksi vai Muhtaru-labākais kanāl!

pirms 5 gadiem, 2016.08.21 20:09

Latvijā un pasaulē