Rēķinus «Maxima» veikalos var apmaksāt tikai rīta un vakara stundās 4

Apmeklētāju plūsmas mazināšanai mazumtirgotāja SIA «Maxima Latvija» veikalu tirdzniecības kasēs rēķinu nomaksa pašreiz iespējama tikai noteiktās stundās no rītiem un vakaros, portālu informēja uzņēmuma pārstāve Liene Dupate-Ugule. Rēķinu apmaksa «Maxima» veikalos, tostarp Bauskā un Iecavā, turpmāk veicama no pulksten 8 līdz 10 rītā, kā arī no pulksten 20 līdz 22 vakarā.

L. Dupate-Ugule skaidro, ka «Maxima» veikalu kasēs var apmaksāt 400 dažādu pakalpojumu sniedzēju rēķinus, piemēram, par sadzīves un komunālajiem pakalpojumiem, gāzi, telekomunikācijām, apsaimniekošanu, kā arī virkni pašvaldību izrakstītos nekustamā īpašuma nodokļa paziņojumus.

Rēķinus var apmaksāt, uzrādot maksājuma paziņojumu ar svītrkodu, kura skenēšana notiek tāpat kā jebkuram citam veikala produktam. Kasēs ieviests arī bezkontakta skeneris. Norēķinus var veikt gan ar bankas karti, gan skaidrā naudā.

Rēķinu apmaksa noteiktās stundās ieviesta, lai mazinātu apmeklētāju plūsmu veikalos. Pašlaik nav lemts par ierobežojumu mazināšanu tuvākajā laikā un tie būs spēkā līdz nākamajam uzņēmuma paziņojumam.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

viesis

Tas noteikti neatvieglos cilvēku plūsmu un domāts tikai pilsētniekiem.

pirms 4 mēnešiem, 2021.02.24 11:45

Vests

Muļķības.Saskries bars tieši šajā pāris stundu periodā.Ierobežojumu fantazētājiem nudien izdomas netrūkst-cita par citu murgaināki lēmumi.

pirms 4 mēnešiem, 2021.02.24 14:23

David Liam

Sveiki, mēs esam cilvēki, kas palīdz cilvēkiem droši apmierināt visas viņu finansiālās vajadzības. Jūs, kas vēlaties maksāt par māju, automašīnu vai citu finansējuma pieprasījumu. Bet jums nav pietiekami daudz naudas, lai samaksātu. Mēs varam jums to novērst, un jūs mums atmaksājat 3% procentus. Nopietni, mums ir pārliecība, godīgums, ar kuru jūs būsiet apmierināts. Pastāstiet mums, kas jums nepieciešams
E-pasts: liamfinancing@gmail.com
WhatsApp: +33755738263

pirms 4 mēnešiem, 2021.02.24 15:51

atbilde

Telefona kods ar +337 ..............., ASV Luiziānas štats, tiešām apmierinās visas jūsu vajadzības un iztīīis jūsu maciņus.

pirms 4 mēnešiem, 2021.02.25 11:10

Latvijā un pasaulē