Rīgas centrāltirgū notiek Zemgales novadu dienas 2

Šodien no plkst.10 līdz 17 Rīgas centrāltirgū, Nēģu laukumā, notiks Zemgales novadu dienai veltīti pasākumi, aģentūru LETA informēja centrāltirgus pārstāvji.

Visas dienas garumā tur norisināsies Zemgales amatnieku, zemnieku un mājražotāju labumu tirdziņš, kā arī daudzveidīga izklaides programma, loterija un degustācijas.

Vairāk nekā 40 mājražotāju un amatnieku no visas Zemgales piedāvās degustēt un iegādāties maizi, medu, cigoriņu kafiju, dažāda veida sierus, Šitaki sēnes, mājas vīnus, rotas, dabīgo kosmētiku un citas lietas.

Savukārt muzikālo pavadījumu nodrošinās 12 dažādu paaudžu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi.

Zemgales reģionu šodien veido 22 pašvaldības - Jelgavas un Jēkabpils pilsētas, kā arī Aizkraukles, Aknīstes, Auces, Bauskas, Dobeles, Iecavas, Jaunjelgavas, Jelgavas, Jēkabpils, Kokneses, Krustpils, Neretas, Ozolnieku, Pļaviņu, Rundāles, Salas, Skrīveru, Tērvetes, Vecumnieku un Viesītes novadi.

Pasākumu organizē Zemgales Plānošanas reģions sadarbībā ar Zemgales reģiona pašvaldībām un Rīgas Centrāltirgu, lai veicinātu uzņēmēju atpazīstamību un popularizētu kultūras un tūrisma daudzveidību.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē