Rīko bezmaksas «zaļos» seminārus grāmatvežiem

Vides uzņēmums «Zaļā josta» piedāvā grāmatvežiem piedalīties bezmaksas e-semināros par izlietotā iepakojuma, videi kaitīgu preču un elektroiekārtu uzskaiti un apsaimniekošanu.

E-semināros eksperti skaidros korektu izlietotā iepakojuma, videi kaitīgu preču un elektroiekārtu uzskaiti un apsaimniekošanu uzņēmumā, atvieglojot grāmatvežu vai citu atbildīgo amatpersonu darbu, palīdzot izvairīties no uzskaites kļūdām pirms atskaišu un grāmatvedības pārskatu sagatavošanas.

Šonedēļ norisināsies trīs e-semināri. Trešdien, 25. martā, plkst. 10 – 11.30 varēs apgūt tēmu «Izlietotā iepakojuma un vienreiz lietojamo galda trauku un piederumu uzskaite un apsaimniekošana uzņēmumā». Plašāka informācija un pieteikšanās: http://ejuz.lv/2m2. />Ceturtdien, 26. martā, plkst. 10 – 11.30 skaidros tēmu «Videi kaitīgu preču uzskaite un apsaimniekošana uzņēmumā». Plašāka informācija un pieteikšanās: http://ejuz.lv/2m3.>

Piektdien, 27. martā, plkst. 10 – 11.30 paredzēta tēma «Elektrisko un elektronisko iekārtu uzskaite un apsaimniekošana uzņēmumā». Plašāka informācija un pieteikšanās: http://ejuz.lv/2m4.>

E-semināri norisinās latviešu valodā, tos vada SIA «ReviCom» auditore Kristīne Dirvēna un SIA «Zaļā josta» tirdzniecības vadītājs Mārtiņš Eglīte. Pēc katra e-semināra paredzēta jautājumu un atbilžu sadaļa, kuras laikā dalībnieki varēs uzdot jautājumus gan rakstiski, gan tiešsaistē.

SIA «Zaļā josta» mārketinga departaments atgādina – noslēdzot līgumu ar uzņēmumu, dabas resursu nodokļa maksātāji iegūst atbrīvojumu no nodokļa nomaksas par iepakojumu, videi kaitīgām precēm un elektroiekārtām. Pašlaik uzņēmumam Latvijā ir vairāk nekā 2000 klientu. Vairāk informācijas vietnē zalajosta.lv.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē