Sieviešu dienas rallijā varēs iepazīt Zemgales skaistākās vietas

Šodien pa Zemgales ceļiem norisināsies Sieviešu dienas rallijs,  informēja biedrībā "Notikumu aģentūra".

Rīkotāji pauda, ka 2020.gada rallija sauklis "Mājsaimniecēm, mammām, sievām, meitām, sekretārēm, vadītājām - ikvienai un visām mūsu burvīgajām sievietēm!" aicina pārvarēt nedrošību, aizspriedumus un kautrīgumu, ļauties piedzīvojumam sabiedroto atbalstošā pulkā, neatkarīgi no statusa, amata un citiem iedalījumiem.

Plānots, ka arī šogad komandām nebūs vienas konkrētas starta vietas, kas ļaus komandu pārstāvēm sākt spēli no brīvi izvēlētas atrašanās vietas. Plkst.10 mobilajā lietotnē tiks atklāta karte ar uzdevumiem, un komandas, taktiski plānojot maršrutu, varēs doties pildīt dažāda veida uzdevumus tā, lai, iekļaujoties spēles laikā, iegūtu pēc iespējas vairāk punktu.

Rallija oficiālā finiša vieta tiks paziņota aplikācijā pēc spēles noslēguma laika plkst.16.

Vakara noslēgumā dalībnieces tiks gaidītas oficiālajā rallija apbalvošanas ceremonijā modes un izklaides centrā "Rīga Plaza". Pasākumā tiks godinātas un apbalvotas veiklākās, atjautīgākās, košākās un oriģinālākās.

Pasākuma dienā automašīnā drīkst atrasties tik dāmas, cik to ļauj sēdvietu skaits, kas norādīts transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā. 

Sieviešu dienas rallija mērķis ir pulcēt visa vecuma sievietes, lai kopīgi atzīmētu Starptautisko sieviešu dienu, ļautos azartam, sacensību garam un pozitīvām emocijām. Rīkotāji norāda, ka rallijs nav tikai izklaides pasākums, bet arī informatīvi izglītojošs pasākums, kurā tiek aktualizēta tēma par drošu un atbildīgu braukšanu.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē