Sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu Bauskas šosejas posmā no Dimzukalna līdz Grenctālei

Pirmdienas rītā visos Latvijas reģionos sniegs un apledojums vietām apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi".

Sniegotos un slidenos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 177 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Uz valsts galvenajiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Tallinas šosejas posmā Berģi - Ainaži, Vidzemes šosejas posmā Rīga - Smiltenes pagrieziens, Valmieras šosejas posmā Rīga - Strenči un uz Rīgas apvedceļa (A4) un (A5) visa maršruta garumā.

Tāpat ar apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem jārēķinās Daugavpils šosejas posmā Rīga - Pļaviņas un Nīcgale - Izvalda, Bauskas šosejas posmā no Dimzukalna līdz Grenctālei, Jelgavas šosejas posmā Jelgava - Eleja, Liepājas šosejas posmā no Kalnciema līdz Liepājai, Ventspils šosejas posmā Kūdra - Talsi un Usma - Ventspils, kā arī uz ceļa Liepāja - Rucava visa maršruta garumā, Grebņeva - Medumi šosejas posmā Spoģi - Medumi, uz Daugavpils apvedceļa visā posmā un arī uz ceļa Tīnūži - Koknese visa maršruta garumā.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā valsts teritorijā izņemot Cēsu, Gulbenes, Ludzas un Rēzeknes apkārtnē.

Šādos laika apstākļos autobraucējus aicina būt īpaši piesardzīgiem, ieturēt lielāku distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, neveikt straujus manevrus, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

Par slideniem valsts autoceļu posmiem var informēt, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000555

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē