Televīzijas šovs aicina piedzīvojumu meklētājus

Televīzijas kompānija «STV Pirmā» aicina dalībniekus uz jaunu Latvijā veidotu šovu «Randiņš ar mammu», vēsta Anna Priedniece, «Media360» TV kanālu zīmolu vadītāja.

Šovā piedalās sievietes, kurām bijušas ģimenes, bet tagad viņas palikušas vienas ar bērniem. Katrā sērijā viena mamma dosies uz vismaz trim randiņiem. Visai netipiskos apstākļos sieviete tiksies ar trim dažādiem vīriešiem. Būs iespēja iztaujāt katru kungu, kopā gatavot maltīti, doties piedzīvojumos, var gadīties pat ekstrēmas izklaides un romantiski brīži. Pēc randiņiem sieviete kopā ar bērniem izlems, kurš no iepazītajiem vīriešiem ir labākais un piemērotākais attiecību turpināšanai.

Šova veidotāji pastāstīja, ka ir atrastas dalībnieces, taču gausāk piesakās kungi. Tādēļ tiek uzrunāti arī Bauskas un apkaimes vīrieši, kuri nebaidās no neparastiem piedzīvojumiem, nebijušām emocijām un ir gatavi jautriem, varbūt pat ekstrēmiem pārbaudījumiem. «Aicinām arī bērnus rūpēties par savām mammām un tētiem un palīdzēt izveidot viņiem jaunas attiecības. Piesakiet savus brīvos vecākus!» rosina A. Priedniece. Šova anketa atrodama interneta vietnē http://stvpirma.lv/iesaisties.>

Kanāls «STV Pirmā» ir pirmais televīzijas kanāls sievietēm. Tas pieejams «Lattelecom» un «Baltcom» televīzijas klientiem.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē