TV3 ielūdz uz Jaungada sagaidīšanas šovu «Viņas svin skaļāk»

28. decembrī pulksten 19 Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, norisināsies tradicionālais kanāla TV3 Jaungada šovs, kuram šoreiz dots nosaukums «Viņas svin skaļāk». Vakaru vadīs seriāla «Viņas melo labāk» lomu atveidotāji, iejūtoties seriāla tēlos un šova gaitā aicinot uz skatuves dažādus izpildītājus ar īpašiem priekšnesumiem, portālu informēja pasākuma rīkotāji.

Šova gaitā par skatītāju izklaidi gādās četri tēli no populārā televīzijas seriāla «Viņas melo labāk» – Baiba (Valmieras teātra aktrise Elīna Vāne), Olga (Dailes teātra aktrise Sarmīte Rubule), Kostja (Latvijas Nacionālā teātra aktieris Kristians Kareļins) un Roberts (aktieris un režisors Māris Bezmers) –, kuri iejutīsies šova vadītāju lomā. «Šova darbība risināsies, ciemojoties pie Baibas un Roberta, un viss notiks, kā jau gaidot Jauno gadu – ēdīsim rasolu, pīrāgus un mandarīnus, dzersim šampanieti, tiks ceptas piparkūkas, uzburot tādu kā mājas svētku sajūtu. Skatoties televizoru, īsi apspriedīsim 2019. gada skaļākos notikumus Latvijā un pasaulē. Protams, mūsu skatījumā un mūsu tēlu stilā – ar vieglu humoru un apcelšanos, bez lielas nopietnības. Runāsim, piemēram, par prezidenta vēlēšanām, «Eirovīziju», Dailes teātra revolūciju, un tas viss mīsies ar mūsu viesu priekšnesumiem, klausoties kvalitatīvu mūziku,» atklāj aktieris, režisors un šova scenārija autors M.Bezmers.

Kā viesi šogad TV3 Jaungada šovā piedalīsies grupas «Dzelzs Vilks», «Līvi», «Lādezers», «Eolika», «Credo», «Otra Puse», «Dziļi Violets», «Triānas Parks», «Riga Reggae», «Keksi», «Doble Faced Eels», «Pienvedēja Piedzīvojumi», «Carousel», «Rīgas Modes», kā arī izpildītāji Edavārdi, Marta, Katō, Aija Andrejeva, Ivo Fomins, Ainars Mielavs, Ozols, Antra Stafecka, Samanta Tīna, Patrisha, Atis Ieviņš, un daudzi citi pašmāju mākslinieki. Kopumā vakara gaitā uz šova skatuves kāps vairāk nekā 30 muzikālās apvienības un izpildītāji.

31. decembra vakarā šovs tiks translēts kanālā TV3.

Biļetes uz krāšņo TV3 Jaungada šovu iespējams iegādāties visās «Biļešu paradīzes» kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadze.lv. Biļešu cena – 10–25 eiro.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē