Uzņēmējus aicina pieteikties Zemgales biznesa forumam «Cilvēks – veiksmes faktors»

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas domi aicina uzņēmējus pieteikties Zemgales biznesa forumam "Cilvēks - veiksmes faktors", kas notiks 1.novembrī Jēkabpilī, portālu informēja LTRK.
Pasākumu atklās Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps un LTRK prezidents Aigars Rostovskis. Pēc tam ar prezentāciju par plānoto nodokļu reformu 2020.gadā uzstāsies finanšu ministrs Jānis Reirs.

"Aicinām aktīvi iesaistīties sāktajās diskusijās par nodokļu sistēmas reformēšanu, lai nākamgad pieņemtie lēmumi veicinātu uzņēmējdarbību un konkurenci starptautiskā līmenī. LTRK interesē reģionālo uzņēmēju viedoklis, tāpēc šajā forumā aicinām būt klāt un kopā ar finanšu ministru pārrunāt turpmākos darāmos soļus, lai Latvija kļūtu labklājīgāka," teica Rostovskis.

Bankas "Citadele" ekonomists Mārtiņš Āboliņš pasākumā informēs par aktualitātēm ekonomikā, pētījumu centra SKDS direktors Arnis Kaktiņš iepazīstinās pētījumu par iedzīvotāju noskaņojumu, bet domnīcas "Certus" pārstāvis prezentēs pētījumā "Biznesa digitālā transformācija kā instruments darbaspēka produktivitātes palielināšanai" rezultātiem. Pēc tam paredzēta paneļdiskusija.

Pasākuma trešā daļa būs veltīta tēmai "No hobija līdz biznesam", kurā uzņēmēji dalīsies ar pieredzi par to, kā no idejas dzimts veiksmīga uzņēmējdarbība, tostarp, piemēram, dziedātājs Igo stāstīs par trauku kolekciju un izveidoto cepli un pieredzē dalīsies "CarGuru" idejas autors Vladimirs Reskājs.

Dalība Zemgales biznesa forumā "Cilvēks - veiksmes faktors" ir bez maksas, taču tai iepriekš ir jāreģistrējas.

LTRK ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē