Veikalu "Mājai un dārzam" īpašnieka peļņa pērn palielinājusies trīs reizes 2

Pārtikas, saimniecības preču un būvmateriālu mazumtirdzniecības uzņēmums, veikalu "Mājai un dārzam" īpašnieks AS "Diāna" pagājušajā gadā strādāja ar 53,051 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 11,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās trīs reizes - līdz 5,525 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv". "Mājai un dārzam" veikals strādā arī Bauskā, turklāt te sākta jauna veikala būvniecība.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka "Diānas" galvenie darbības virzieni pērn bija pārtikas, mājsaimniecības un dārza preču mazumtirdzniecība, vairumtirdzniecība, kā arī sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.

Pārtikas preču tirdzniecības jomā preču iepirkšana, sortimenta veidošana un mārketinga aktivitāšu koordinēšana notiek ar SIA "Latvian retail management" līdzdalību, kurš izveidojis zīmolu "Citro" iepriekšējā zīmola "top!" vietā. Veikali no 2020.gada janvāra tiek pārstāvēti ar "Citro" zīmolu.

Kā teikts uzņēmuma vadības ziņojumā, 2020.gadā turpinājās preču iepirkšana tiešā ceļā no Ķīnas, Polijas, Nīderlandes, Vācijas, Itālijas, Lietuvas, Beļģijas un Turcijas, kas ļāva veidot elastīgu cenu politiku.

Lai veiksmīgāk konkurētu un palielinātu apgrozījumu, 2020.gada aprīlī ir izveidots "Citro" internetveikals "citro.lv", kurā iespējams iegādāties "Citro" tīkla produkciju gan saņemšanai klātienē uzņēmuma birojā Ventspilī, gan arī piegādei Ventspils robežās.

Tāpat pagājušajā gadā ir izveidots ari veikaliem "Mājai un dārzam" piesaistīts interneta veikals "zum.lv", kurā var iegādāties daļu no "Mājai un dārzam" preču sortimenta.

Ja Covid-19 epidemioloģiskā situācija valstī nepasliktināsies, tad "Diānas" vadība šogad plāno 5% apgrozījuma pieaugumu.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2017.gadā "Diāna" strādāja ar 47,598 miljonu eiro apgrozījumu un 1,861 miljona eiro peļņu.

Kompānija ir dibināta Ventspilī, 1991.gada 7.augustā un tās pamatkapitāls ir 111 467 eiro. Tā kā kompānija ir AS, tai nav jānorāda informācija par tās īpašniekiem un šī informācija var neatbilst patiesībai.

Informācija uzņēmuma mājaslapā liecina, ka attīstības gaitā uzņēmums kļuvis par vienu no lielākajiem Ventspils uzņēmumiem un nodrošina vairāk kā 650 darba vietas. "Diāna" galvenie darbības virzieni ir pārtikas, saimniecības preču un būvmateriālu mazumtirdzniecība. Kompānijas lielākais veikalu tīkls ir "Mājai un dārzam". Uzņēmums attīsta loģistikas centru Ventspilī ar noliktavām vairāk kā 3000 kvadrātmetru platībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Dd

Varētu apkalpojošais personāls būt līmenī.
Staigā,skaties visi klačojas nav kas apkalpo.

pirms mēneša, 2021.08.04 15:58

Ina

Nu Bauska kļuvusi par lielveikalu un sporta haļļu pilsētu.

pirms mēneša, 2021.08.04 21:25

Latvijā un pasaulē