VID paziņojis 15 lielākos godprātīgos nodokļu maksātājus, starp tiem Zemgalē – arī «Latraps» 1

Valsts ieņēmumu dienests (VID) paziņojis 15 lielākos godprātīgos nodokļu maksātājus Latvijas reģionos, aģentūrai LETA pavēstīja VID pārstāvji.

Katrā no pieciem Latvijas reģioniem VID apbalvojis vienu uzņēmumu lielo, vienu - vidējo un vienu - mazo uzņēmumu kategorijā.

Zemgales reģionā apbalvoti SIA "Dobeles Eko" (mazo nodokļu maksātāju grupā), lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "Latraps" (vidējo nodokļu maksātāju grupā) un AS "Virši-A" (lielo nodokļu maksātāju grupā).

Kurzemes reģionā apbalvoti SIA "VK Tranzīts" (mazo nodokļu maksātāju grupā), SIA "Dzelzsbetons MB" (vidējo nodokļu maksātāju grupā) un AS "UPB" (lielo nodokļu maksātāju grupā).

Latgales reģionā apbalvoti AS "Rēzeknes dzirnavnieks" (mazo nodokļu maksātāju grupā), SIA "Light Guide Optics International" (vidējo nodokļu maksātāju grupā) un AS "Latvijas maiznieks" (lielo nodokļu maksātāju grupā).

Rīgas un Rīgas reģionā apbalvoti SIA "LETT 2000" (mazo nodokļu maksātāju grupā), SIA "Neste Latvija" (vidējo nodokļu maksātāju grupā) un SIA "Circle K Latvia" (lielo nodokļu maksātāju grupā).

Savukārt Vidzemes reģionā apbalvoti SIA "Graanul Invest Energy" (mazo nodokļu maksātāju grupā), AS "Cēsu alus" (vidējo nodokļu maksātāju grupā) un SIA "Avoti SWF" (lielo nodokļu maksātāju grupā).

Pievieno komentāru

Komentāri 1

A?

A ja nemaksā normālas algas darbiniekiem, bet sabāž savĀs kabatās un pasniedz to kā visādus tur neeskistējošus izdevumus, vai tad tā ar nav valsts apmuļķošana? Tas atstāj arī sekas uz to, ka cilvēki brauc prom un valsts nīkuļo.

pirms 27 dienām, 2021.07.09 07:17

Latvijā un pasaulē