VIDEO: Saeimā aizturēts Artuss Kaimiņš 3

Saeima trešdien, 20. jūnijā, piekrita aizturēt deputātu Artusu Kaimiņu (KPV LV) un veikt pie viņa kratīšanu. Par to nobalsoja Saeimas vairākums.

“Nekad nebiju iedomājies, ka ar mani kaut kas tāds varētu notikt,” intervijā TV3 Ziņām teica Kaimiņš.
Pēc notikušās Saeimas sēdes Kaimiņš žurnālistiem norādīja, ka pagaidām neesot skaidrības par kādiem jautājumiem Ģenerālprokuratūra lūgusi parlamentam atļauju viņa aizturēšanai un kratīšanas veikšanai. Vienlaikus viņš zināja teikt, ka uz KNAB izsaukta partijas grāmatvede. Kaimiņš piebilda, ka nespējot saprast, kāpēc birojs to darījis, jo partijai tā dēvētās “melnās kases” neesot.

Tāpat Kaimiņš pauda aizdomas, ka notiekošais ir saistīts ar vēlēšanu tuvošanos.

Video – Kaimiņš uzzina, ka pret viņu tiek sākta kriminālvajāšana, sniedz interviju žurnālistiem un pēcāk tiek aizturēts…


Pievieno komentāru

Komentāri 3

pļurkš no līgo

Iegriezās tā,ka saulgriežos viņam sagrožotam pāris visīsākās naktis nāksies pavadīt varturu klātās cisās. Tur vienīgais papardes zieds paša biksēs un ne šļuka alutiņa-vecā brāļa.

pirms 2 gadiem, 2018.06.21 10:51

cxdfvrfv

Tas KNAB ir apsmiekls. Priekš kam to Kaimiņu aizturēt, visas OIK lietas etc. , valsts iepirkumi korumpētie, Satiksmes Ministrijā un Rīgas domē notiekošais, tur gan būtu ko kratīt. Protams Kaimiņš asi izsakās par visiem, un tie viņam mēģina ieriebt.

pirms 2 gadiem, 2018.06.21 20:03

cilvēkiem

viņš jau ir brīvībā un viņam viss ir labi!

pirms 2 gadiem, 2018.06.26 17:20

Latvijā un pasaulē