Vidzemē sals sasniedzis -20 grādu; Bauskā fiksēti mīnus 8,5 grādi

Zemākā gaisa temperatūra pirmdienas, 16. februāra, rītā fiksēta Zosēnos, kur termometra stabiņš noslīdējis līdz mīnus 19,8 grādiem,  liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Arī citur Vidzemē un valsts austrumu rajonos šorīt valda sals, tomēr gaisa temperatūra nav tik zema kā Zosēnos. Alūksnē ir mīnus 13,6 grādi, Rēzeknē mīnus 13,2 grādi, bet Priekuļos un Gulbenē ir mīnus 12,8 grādi. Zem mīnus 10 grādiem termometra stabiņš noslīdējis arī Daugavpilī, Zīlānos, Skrīveros, Rūjienā un Skultē.

Arī Kurzemē un Zemgalē šorīt valda sals, tomēr nav tik auksts kā austrumu rajonos. Plkst.8 zemākā gaisa temperatūra fiksēta Bauskā un Jelgavā - mīnus 8,5 un mīnus 8,4 grādi. Kurzemē zemākā gaisa temperatūra šorīt ir Saldū un Stendē - mīnus 7,8 un mīnus 7,7 grādi. Tikmēr jūras piekrastē ir par kādu grādu augstāka temperatūra - Kolkā ir mīnus 3,9 grādi, bet citur - ap mīnus 6 grādiem.

Rīgā šorīt ir mīnus 7,9 grādu sals.

Arī pa dienu gaisa temperatūra būs zem 0 grādiem, vietām sasniedzot arī mīnus 7 grādu atzīmi. Un nākamā nakts solās būt arī tikpat auksta, kā aizvadītā.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē