Zemessargi svētkos sūta videosveicienu 3

Katru gadu 18. novembra militārā parāde ir tautai darījusi redzamu Latvijas karavīru un zemessargu spēku un godu. Šogad, ņemot vērā ar «Covid-19» izplatību saistītos valstī noteiktos ierobežojumus, pirmo reizi ikgadējā 18. novembra militārā parāde ir atcelta. Tāpēc Zemessardzes 1. Rīgas brigādes un bataljonu komandieri ir izlēmuši Latvijas neatkarības pasludināšanas 102. gadadienā uzrunāt sabiedrību ar videosveicienu, vēršot uzmanību mūsu brīvības kā visu kopējās atbildības nozīmei, informē Zemessardzes 1. Rīgas brigādes informācijas daļā.

Videosveicienā pausti spēcīgi vārdi: «Mūsu senču drosme, pašaizliedzība un ziedošanās ir iemesls, kāpēc dzīvojam brīvā Latvijā. Latvijas brīvība – tā ir mūsu senču dāvana, un tā jānodod tālāk nākamajām paaudzēm! Tā ir mūsu kopīgā atbildība. Mēs lepojamies ar vīriem, kuri izcīnīja brīvību mūsu Latvijai.

Šodien Latvijas sardzē stāv karavīri, jūrnieki, zemessargi un NATO sabiedrotie.
Šodien un ik dienu mēs esam kopā ar tautu, jo mūs vieno Latvijas vārds.
Mēs izsakām dziļāko pateicību un cieņu mūsu mediķiem, kas sargā mūsu tautu pret neredzamo ienaidnieku, kas ir izjaucis mūsu ierasto dzīvi.

Šie ir citādāki svētki – klusāki un nopietnāki. Bet tomēr atcerēsimies tajos priecāties –  tie ir mūsu katra svētki, jo mēs esam Latvija!
Par spīti visam mēs strādāsim, augsim un pilnveidosimies!

Mūsu Latvija ir drošās rokās! Mēs esam līdzās, mēs esam daļa no Latvijas, mēs esam Latvijas, Zemgales un Rīgas sargi! Saules mūžu Latvijai!»  

Video veidotāji: E. Grundšteins, R. Brūvelis. Tajā svētku sveicienu sūta arī mūsu 53. kājnieku bataljona komandieris Kaspars Kokins un Inženieru rotas komandieris Dainis Kravals.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Jurka

Kur jūs karotāji ievainotos liksiet,ja jau jums nev neviena pārvietojamā lauku kara hospitāļa? Varējāt jau video ielikt no pirtiņas un baseina,ziemas palmu dārza,kas atrodas Zemessardzes 1.Rīgas brigādes 53.kājnieku bataljona bāzē Bauskā. Ja jau svētki,tad vajaga video no atpūtas telpām!!!

pirms 2 mēnešiem, 2020.11.18 18:42

Baušķenieks

Paldies par sveicienu, lai Jums visiem spēks, veselība un izturība.

pirms 2 mēnešiem, 2020.11.18 21:16

Latvijā un pasaulē