Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

2. augustā – uz referendumu! 10

Referendums ir mūsu valsts iedzīvotāju vienīgā iespēja pašlaik pierādīt valdošajai elitei, ka reālā vara Latvijā tiešām pieder tautai, kā tas rakstīts LR Satversmes 2. pantā. Paldies par atbalstu iepriekšējās parakstu vākšanas reizēs! Tādēļ, lai mēs kopā un sekmīgi aizietu līdz galam, augusta pirmajā sestdienā mazliet atrausimies no ogu un sēņu lasīšanas, noliksim malā siena dakšas, mazliet vēlāk aizbrauksim uz pludmali sauļoties, bet visi aiziesim uz vēlēšanu iecirkņiem.  Paudīsim savu gribu, sakot skaidru «par» Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības izstrādātajiem grozījumiem Satversmē, kas paredz tautai tiesības pirms termiņa atlaist Saeimu. Ir ļoti nepieciešama katra pilsoņa aktivitāte, jo referendumu var uzskatīt par notikušu tikai tad, ja tajā ir piedalījusies puse no visiem balsstiesīgajiem. Līdzšinējie notikumi ir pierādījuši, ka citādāk valsti sakārtot nevar, jo Saeimā ievēlētie deputāti ir aizmirsuši, ka ir tautas kalpi, nevis kaklakungi. Valdošās partijas ir parādījušas, ka tās valsti pārvalda, vadoties pēc savām merkantīlajām interesēm. Nelikumības un pārspīlējumi turpinās katru dienu - gan attiecībā pret tautu, gan pret uzņēmējiem. Valdošā koalīcija nav darījusi neko, lai situāciju sakārtotu - lai uzņēmēji justos droši, lai viņi varētu attīstīt biznesu, lai cilvēki, kas pie viņiem strādā, būtu ar likumu aizsargāti, lai valsts iedzīvotāji justu, ka viņi ir vajadzīgi, ka par viņiem rūpējas. Situācija gan ir gluži pretēja. To pierāda kaut vai administratīvi teritoriālā reforma, pret kuru Latvijas pašvaldībām jācīnās, vēršoties Satversmes tiesā. To atspoguļo nu jau nekontrolējamais cenu un tarifu kāpums, kas gaidāmajā ziemā sagādās nepatīkamus un skumjus brīžus ļoti daudzām Latvijas ģimenēm un vecajiem cilvēkiem. Mēs varam kļūt spēcīgāki un varošāki savā zemē. Ir jāpierāda, ka mums nav vienalga, kas notiek ar mūsu tautu un tās nākotni. Mums ir jāpanāk, ka Saeimas deputāti atbildīgi dara savu darbu. Vienotībā spēks!

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Cilvēks

Par kādiem draudiem jūs te murgojat - kādi draudi? Jūs laikam skolā sūdīgi matemātiku mācījāties vai ir problēmas ar galvu?

pirms 11 gadiem, 2008.08.03 11:22

Ametistam žetons arī no manas puses, bet jā... ja būs iespēja aiziet, tad nobalsošu PRET, jo manuprāt... tieši normāli domājošie pilsoņi spēj apjaust reālo draudu! Bet pārējiem, es iesaku aizdomāties kārtīgi, nevis akli sekot reklāmām!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.07.31 11:02

Maxis

Ja pirms "lupatnieka" un Sipenieces reklāmām vēl bija kādas šaubas par piedalīšanos referendumā, tad tagad viss skaidrs: šinī balagānā es nepiedalos.

pirms 11 gadiem, 2008.07.31 09:30

referedumists

Jā, jā - iesim un balsosim par kārtību, lai Saeimu vienu dienu var ievēlēt, bet jau nākamajā dienā atlaist! Dzīvosim vienos referendumos un vēlēšanās. Tās tik būs izpriecas!

pirms 11 gadiem, 2008.07.31 09:14

arii jānis

es iešu balsot ,bet balsošu pret ,jo uzskatu ka mūsu satversmei nav ne vainas.vaina ir mūsos pašos ,ka mēs nemākam
ievēlēt pareizos cilvēkus(vai ari mūsu vidū tādu nemaz nav :)).

pirms 11 gadiem, 2008.07.29 18:37

latvietis

normali domajoši pilsoņi noteikti ies, bet balamutes un parēie pēc kāda laika atkal brēks - cik slikti , ka atkal deputāti nekā nedara.nu gluži tāpat, ka paši.

pirms 11 gadiem, 2008.07.29 18:25

ametists

Redzot kā ar savu liekulību un čūskas smaidu šajā virzienā
uzdarbojas Kalniešu Sandra zūd jebkāda interese par šo butaforisko uzvedumu!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.07.29 12:16

Lietotāju raksti