Aicina 20. janvārī iedegt ugunskurus 5

«1991.gada janvārī Latvijas likteņstīga bija tik trausla..., taču visi kopā mēs to nosargājām,» atgādina LNT pārstāve Ingūna Sermole. 20 gadus pēc Latvijas aizstāvības barikādēm telekompānija LNT sadarbībā ar Ugunskurs.lv 20.janvārī aicina atkal iedegt ugunskurus - katrā novadā, Rīgā, Doma laukumā un virtuāli portālā ugunskurs.lv .Šodien arvien biežāk izskan informācija, ka patriotiski domājošu cilvēku Latvijā vairs neesot daudz. Tā nav taisnība. Mēs zinām, ka Latvijas liktenis rūp ļoti daudziem, kā jauniem, tā veciem, kā Latvijā dzīvojošiem, tā ārvalstīs nonākušiem pilsoņiem.  Tādēļ LNT un ugunskurs.lv 20.janvārī aicina arī virtuāli iekurt Latvijas aizstāvības ugunskurus, lai simboliski apliecinātu, ka sargāt savu valsti un tās vērtības esam gatavi arī šodien. Ar šo projektu mēs vēlamies parādīt - mēs esam daudz un mēs mīlam Latviju, par spīti visām krīzēm un citām nedienām, pauž I.Sermole. 20.janvāra vakarā LNT kanālā būs vērojama īpaša tiešraide no Rīgas, Doma laukuma veltīta Barikāžu atceres 20.gadadienai. Tāpat kā pirms 20 gadiem būsim atkal kopā pie ugunskuriem ar domām un atmiņām par mūsu Latviju, ar cilvēkiem, kuri piedalījušies barikādēs pirms 20 gadiem un jauniešiem, kuriem barikāžu laiks ir tikai vēsture. Tiešraidi vadīs «LNT Ziņu Top 10» vadītājs Haralds Burkovskis un Latvijas Ziņu kanāla moderatore Velta Puriņa. Sasildīsim Latviju, iededzot ugunskurus, Barikāžu atceres pasākuma tiešraidē no Rīgas, Doma laukuma kanālā LNT ceturtdien pulksten 20.40, kā arī visu dienu portālā ugunskurs.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

neo

Pilnīgi piekrītu Veterānam,bet tam LV,kurš uzrakstīja šo komentāru,pašam ceļazīme uz sibīriju,lai tev veicas...

pirms 9 gadiem, 2011.01.20 11:04

Veterāns

Uz tiem ugunskuriem vajadzētu pacepināt tos,kuru dēļ barikāžu rezultāts 20 gadu laikā ir kļuvis par trūkumu,bezdarbu un veselības aprūpes sabrukumu.Ne ja tāpēc tauta cēlās cildenai lietai, lai bezgožu ,jaunbagātnieku kliķe peldētu krējumā!Vai tiešām atkal būs jākurina ugunskuri,tikai šoreiz pret valsts nozadzējiem?

pirms 9 gadiem, 2011.01.20 09:56

Lv to neo

Tava vieta ir Sibīrijā uz kurieni tā laika vara un valdība deportēja latviešus-atņeot tiem īpašumus,brīvību un ļoti daudziem arī dzīvību:(

pirms 9 gadiem, 2011.01.19 18:51

neo

IEDEGSIM UGUNSKURUS,UN ATCERĒSIMIES,KĀ MĒS DZĪVOJĀM 20 GADUS ATPAKAĻ.TOREIZ BIJA DARBS,LABKLĀJĪBA UN VISS PĀRĒJAIS,BET PIE KĀ TAGAD ESAM NONĀKUŠI PIE NABADZĪBAS,IZNĪCĪBAS utt.

pirms 9 gadiem, 2011.01.19 17:02

Latvijā un pasaulē