Aicina jauniešus pārgājienā 3

Pārgājienu, apmeklējot Vecumnieku, Iecavas, Rundāles un Bauskas novadu, rīko biedrība «Jaunatne smaidam». Tas notiks no 3. līdz 12. jūlijam akcijā «Jaunietis jaunietim 2009». Interentiem jāpiesakās līdz 17. jūnijam.Līdzīgs pārgājiens notika 2007. gadā. Akcijas mērķis ir piesaistīt jauniešu uzmanību vietējā sabiedrībā notiekošajam. Apmeklējot vairāk nekā 22 apdzīvotas vietas, dalīsimies pieredzē un zināšanās par jauniešu iespējām, līdzdalību, neformālo izglītību, nevalstiskajām organizācijām un citām aktuālām tēmām.Gribam raisīt diskusiju ne tikai jauniešu vidū, bet arī sabiedrībā kopumā par notiekošo, par to, kā jūtas jauni cilvēki. Cik aktīvi pašvaldības iesaistīja un plāno iesaistīt jauniešus lēmumu pieņemšanas apspriešanā? Cik paši jaunieši ir aktīvi un motivēti līdzdarboties sabiedriskajos procesos novadā un arī Latvijā? Kas jādara, lai jaunatnes joma attīstītos un pilnvērtīgi darbotos?Pārgājiena laikā desmit dienās veiksim nedaudz vairāk kā 250 kilometru. Jauno novadu pašvaldībās paredzēti 22 informatīvi pasākumi lielākajās apdzīvotajās vietās. Tā nebūs vienkārši pasēdēšana un klausīšanās gudrās runās, bet gan aktīva līdzdalība ar aktīvām spēlēm un uzdevumiem. Nevēlamies pamācīt, gribam dot informāciju un rosināt jauniešus pašiem sevi pilnveidot.Aicinu uzņēmējus, pašvaldības un arī privātpersonas atbalstīt šo akciju gan materiāli, gan finansiāli.Sīkāka informācija par pieteikšanos pārgājienam un iespēju atbalstīt akciju atrodama mājaslapā www.jaunatne-i.lv, e-pasts: js@jaunatne-i.lv, tālrunis 28663569.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Tante

Nu tad pieliec mūli mājās un nepiesmērē portālu ar saviem tekstiem. Nekādas jēgas no šitādiem tāpat nav, i par traktoristu vai sūdvedēju neņem darbā.

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 19:17

Imis

A pa ko maksāt? Pa to, ka ies? Hi pa 15 LVL var trīs samesties un mūli pieliet un ietusēt, ha 15 llVL pa to, ka jāiet 250 km.labāk palieku mājās un pielieku mūli.

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 14:15

Papa

Izskatās labi, arī maksa: 15 Ls pieņemama.

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 03:51

Lietotāju raksti